PDA

View Full Version : فعال کردن قابلیت ویرایش فرم با کلیک کردن یک دکمه

ITST-1
دوشنبه 06 آذر 1385, 08:49 صبح
با سلام
دوستان چگونه من می توانم خاصیت allow edits فرم را از طریق دکمهای که بر روی فرم است فعال کنم . درواقع می خواهم دکمهای باشد که با کلیک بر روی آن فرم قابل ویرایش باشد و با دوباره کلیک کردن تعقیرات ذخیره گردد. با تشکر

mansori
دوشنبه 06 آذر 1385, 09:02 صبح
آیا منظورت از ویرایش داده جدید یا اصلاح داده هاست؟ یا منظورت طرح فرم رو میخوای ویرایش کنی؟ یا ...؟

ROGHANI
دوشنبه 06 آذر 1385, 09:12 صبح
دوست عزیز
از دستور زیر استفاده کنید
ME.AllowAdditions=True

ITST-1
دوشنبه 06 آذر 1385, 14:48 عصر
مرسی از راهنمایی شما
حال چگونه می توان وقتی اطلاعات فرم را قابل ویرایش شد باز با کلیک کردن همان دکمه اطلاعات save شود.

انگوران
دوشنبه 06 آذر 1385, 16:08 عصر
نیازی به فشردن دکمه نیست در این حالت اطلاعات ویرایش شده بصورت خودکار اعمال می شود و نیاز به ذخیره نیست .

ROGHANI
سه شنبه 07 آذر 1385, 08:47 صبح
مرسی از راهنمایی شما
حال چگونه می توان وقتی اطلاعات فرم را قابل ویرایش شد باز با کلیک کردن همان دکمه اطلاعات save شود.
همانطور که دوستمان (انگوران) فرمودند اطلاعات save‌میشوند. اما اگر شما میخواهید save شدن اطلاعات خودکار صورت نگیرد و با زدن دکمه انجام شود باید ابتدا اطلاعات در فیلدهایی که متصل به table شما نیستند وارد شوند سپس با یک دستور به فیلدهای table منتقل شوند.

ITST-1
سه شنبه 07 آذر 1385, 16:02 عصر
شاید من منظورم را خوب عنوان نکردم شما وقتی که دکمه را کلیک می کنید در بار اول فرم قابل ویرایش می شود و وقتی که ویرایش شما تمام شد باید همان دکمه را برای بار دوم کلیک کنید تا فرم از حالت ویرایش خارج شود حال چگونه بای کدی را بنویسیم که با کلیک اول فرم قابل ویراش شود و با کلیک دوم غیر قابل ویرایش شود
مرسی از شما

انگوران
سه شنبه 07 آذر 1385, 16:43 عصر
دوست عزیز کد زیر را در رویداد کلیک همان دکه بنویس
Me.AllowEdits = Not Me.AllowEdits