PDA

View Full Version : نمایش اطلاعات خروجی ار یک تابع در GridView

babi_wd
دوشنبه 06 آذر 1385, 16:07 عصر
سلام
1)من میخوام مقدار یک فیلد رو ابتدا به یه تابع بفرستم بعد خروجی اون تابع رو نمایش بدم.موقع Bind کردن چیکار کنم.
2)یه GridView و یه FormView تو صفحه داریم با انتخاب هر سطر از GridView میتونیم اون سطر رو تو FormView ویرایش کنیم.وقتی Sort رو برای GridView فعال میکنیم و چند بار عمل مرتب سازی رو انجام میکنیم ،وقتی یه سطر رو انتخاب میکنیم اون رو به Formview منتقل نمیکنه چیکارش کنم؟

babi_wd
سه شنبه 07 آذر 1385, 11:06 صبح
من هنوز منتظرم؟!!!!

Y2K
سه شنبه 07 آذر 1385, 13:04 عصر
سلام -
1: خوب موقع تعریف تابع باید خروجی تابع رو از نوع دیتاتیبل یا دیتاست یا ... مشخص کنی و در هنگام اجرا باید دیتاسورس کنترلی که میخوای بایند کنی رو برابر تابع قرار بدی که پارامتر هم همونجا بهش ارسال میشه

مثلا:
در هنگام تعریف

public DataTable func(int x)
{

بدنه تابع
Return DataTable;
}

در هنگام فراخوانی هم مثلا:

DataGrid1.DataSource=func(مقدار فیلد);

2- این سوالت رو من متوجه نشدم - بقیه دوستان می جوابن
در ضمن کدش رو هم بذار

babi_wd
چهارشنبه 08 آذر 1385, 00:10 صبح
جوابم رو ندادین،یه سوال دیگه اضافه شد::عصبانی++:
در تصویر شماره 1
میخوام 2تا فیلد رو با هم ترکیب کنم و به عنوان متن نمایشی برای یک ComboBox تعیین کنم اما اینجا فقط اجازه انتخاب یک فیلد رو میده
بخوام این کار رو انجام بدم چیکار کنم؟

در تصویر شماره 2
اینجا میخوام قبل ازBind شدن مقدار Admin_code اول به یه تابع بره و مقدار بازگشتی تابع Bind بشه

در تصویر شماره 3
اینجا وقتی روی انتخاب کلیک کنیم محتویات اون سطر تو Formview نمایش داده میشه و میتونم ویرایش کنم.اما وقتی Sort رو برای Gridview فعال میکنم دیگه چیزی که تو Formview انتخاب میشه با Gridview هماهنگی نداره.چیکار کنم هماهنگ بشه؟

babi_wd
چهارشنبه 08 آذر 1385, 15:40 عصر
انقدر جواب ندادین تا خودم یکیش رو حل کردم
برای حل مشکل 1 باید select Sql مناسب ینویسیم
حالا 2و 3 و بگین
خیلی سوالم سخته؟

babi_wd
پنج شنبه 23 آذر 1385, 19:33 عصر
سلام
بعد از مدتها خرابی سایت،خوشحالم که باز سایت راه افتاده
این سوالها باعث شده از خیر استفاده از ویزارد در 2005مثل 2003 گذشتم و به کد نویسی برگشتم.خلاصه اگه 3 رو کسی جواب بده بازم کار آمده