PDA

View Full Version : تکرار سوال در مورد VB

Maral1115
سه شنبه 23 اردیبهشت 1382, 04:39 صبح
آقای جنتی سلام و خیلی ممنونم که وقت گذاشته درمورد سوال من جواب دادید.
ولی باید بگویم که جواب شما نه تنها کمکی به من نکرد بلکه باز هم سر درگم تر شدم.

امیدوارم از نوشته ام ناراحت نباشید البته شاید هم من نتوانستم سوالم را خوب توضیح بدهم به هر حال اگر برایتان امکان دارد دو باره در مورد این سوال من جواب بنویسید. البته باید بگویم که من خیلی و خیلی سوال دارم و اگر برایتان امکان دارد ( یا برای افراد دیگری که در این رابطه تجربه کاری دارند ) به سوالهای من جواب بدهند تا شاید افراد دیگری بغیر از من هم بتوانند از این سوال و جواب استفاده بکنند.

اما سوالم:
منظورم این است که اگر یک نفری بخواهد یک برنامه در VB بخواهد بنویسد مراحل کار آن چیست ؟ مثال میزنم : خودم فکر میکنم که اول باید بانک اطلاعاتی خودش را باید در ACCESS یا در SQL تهیه کند منظورم فایلهای که لازم دارد.

مرحله دوم درست کردن GUI است ( منظورم شکل ظاهری برنامه که فیلد ها کجا قرار میگیرند یا اول کدام صفحه باز شود از صفحه اول به کدام صفحه باید رفت و غیره .

مرحله سوم نوشتن کدهای که لازم است. ( البته من مراحل را بعنوان اینکه موضوع واضحتر بشود نوشتم و شاید هم اینطور نباشد)

من منتظر جواب شما و دیگر دوستان میمانم
با تشکر
خیلی ممنون هستم

morteza_dehghan
سه شنبه 23 اردیبهشت 1382, 13:34 عصر
سلام

دوست عزیز اولا خانم جنتی خانم نه آقا !!!!!!!!! دوما سوالی که شما کردید خیلی کلی است

ولی این گونه میتوانی کارکنی که :

اولا vb فرمی داره که به صورت فرم اصلی است به نام mdi form ابتدا باید آن را فرا بخوانی وبعد فرمهای دیگر را در ان فرا بخوانی ضمنا اگر کار پایگاه دادهایی میخواهی انجام بدی ابتدا باید بانک خودرا طراحی کنی سپس برای خود جهت شکل ظاهری فرمها استانداردی تعریف کنی وبعد آنها را طراحی کنی

این هم جواب کلی :lol: