PDA

View Full Version : سوال: مشکل تغییر فونت در ریپورت

دانش پژو
سه شنبه 23 آذر 1400, 23:25 عصر
سلام
در اکسس2016 با مشکل تغییر فونت در ریپورت مواجه شدم . در کامپیوتر مبدا فونت درست است اما وقتی در یکی از کامپیوتر ها اجرا می شود فونت به تاهما تغییر می کند. فونت اصلی که با بی شروع می شود در هر دو کامپیوتر نصب است .

دانش پژو
جمعه 03 دی 1400, 18:41 عصر
سلام
در اکسس2016 با مشکل تغییر فونت در ریپورت مواجه شدم . در کامپیوتر مبدا فونت درست است اما وقتی در یکی از کامپیوتر ها اجرا می شود فونت به تاهما تغییر می کند. فونت اصلی که با بی شروع می شود در هر دو کامپیوتر نصب است .

سلام
راستش بعضی وقتها بعضی مشکلات عجیب و غریب است و احتمالا شاید راه حل ساده ای داشته باشد اما تا رسیدن به آن جواب من با تغییر فونت مشکل را حل کردم.
ممنون خواهم شد اگر دوستان تجربه این چنینی دارند یا دیده و شنیده اند در اینجا مطرح کنند . و تشکر زیاد از کسی که راه حلی ارائه فرماید

mazoolagh
شنبه 04 دی 1400, 12:33 عصر
سلام و روز خوش
شاید کاربری که لاگین کرده به دلیلی به اون فونت دسترسی نداره، مثلا موقع نصب فونت با اکانت ادمین لاگین شده و فراموش کرده تیک install for all users رو بزنه.

البته فونت های سری ب واقعا مشکل دار هستن و گویا جایگزین براشون آمده.

دانش پژو
یک شنبه 05 دی 1400, 16:36 عصر
سلام و روز خوش
شاید کاربری که لاگین کرده به دلیلی به اون فونت دسترسی نداره، مثلا موقع نصب فونت با اکانت ادمین لاگین شده و فراموش کرده تیک install for all users رو بزنه.

البته فونت های سری ب واقعا مشکل دار هستن و گویا جایگزین براشون آمده.
با سلام و تشکر فراوان
کاملا درست می فرمایید طبق جستجوهایی که داشتم این سری فونت منطبق با استاندارد یونیکد نبوده که گروهی از عزیزان نسبت به یونیکد کردن اقدام کرده اند . تجربه ای بود تا حتی در ریزترین نکات از جمله فونت دقت و وسواس بخرح بدهم. موردی هم که فرمودید با یوزر ادمین وارد شده بود. مجدد از توجه و لطفتان ممنون و سپاسگزارم. بهترین ها را برایتان آرزو می کنم