PDA

View Full Version : درخواست ساخت گزارش

Hassan200
چهارشنبه 01 دی 1400, 11:12 صبح
با سلام و احترام خدمت اساتید محترم
برنامه ای کوچکی جهت تهیه فیش حقوقی دارم روش کار می کنم .خوردم به بن بست بزرگی به نام رکوردست . چند روزی هست شروع کردم به یادگیری و مطالعه در مورد این تابع .البته خیلی کند پیش می ره
هدفم اینه که بتونم هر ماه پس از ورود اطلاعات کارکرد پرسنل در اکسس ، فیش حقوقی اون ماه را در دو حالت چاپ برای نفر خاصی و حالت دوم چاپ فیش برای همه پرسنل انجام بدم

حالت دوم رو نمی دونم چی باید کرد.ولی برای حالت اول به صورت ساده با کوئری و ساب فرم تونستم یه فرم آماده کنم .حالا نمی تونم این فرم را تبدیل به ریپورت شکیل ( همون پس زمینه فیش حقوقی ) کنم
پس از کلی جست و جو به این نتیجه رسیدم برای ساخت گزارش سفارشی باید از کدنویسی رکوردست استفاده بشه
میدونم کمی زیاده خواهی هستش ولی ممنون می شم اگه کسی فرصت داره و می تونه نمونه بنده رو بر اساس فرمت فیش حقوقی پیوست تکمیل کنه

153628

دانش پژو
جمعه 03 دی 1400, 21:24 عصر
با سلام و احترام خدمت اساتید محترم
برنامه ای کوچکی جهت تهیه فیش حقوقی دارم روش کار می کنم .خوردم به بن بست بزرگی به نام رکوردست . چند روزی هست شروع کردم به یادگیری و مطالعه در مورد این تابع .البته خیلی کند پیش می ره
هدفم اینه که بتونم هر ماه پس از ورود اطلاعات کارکرد پرسنل در اکسس ، فیش حقوقی اون ماه را در دو حالت چاپ برای نفر خاصی و حالت دوم چاپ فیش برای همه پرسنل انجام بدم

حالت دوم رو نمی دونم چی باید کرد.ولی برای حالت اول به صورت ساده با کوئری و ساب فرم تونستم یه فرم آماده کنم .حالا نمی تونم این فرم را تبدیل به ریپورت شکیل ( همون پس زمینه فیش حقوقی ) کنم
پس از کلی جست و جو به این نتیجه رسیدم برای ساخت گزارش سفارشی باید از کدنویسی رکوردست استفاده بشه
میدونم کمی زیاده خواهی هستش ولی ممنون می شم اگه کسی فرصت داره و می تونه نمونه بنده رو بر اساس فرمت فیش حقوقی پیوست تکمیل کنه

153628

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت تمام دوستان
ابتدا برایتان آرزوی توفیق در ادامه و تکمیل پروژه تان می کنم
همانطور که خودتان اشاره کرده اید معمولا کمتر کسی وقت دارد برنامه در حال تکمیل کسی را ادامه دهد. اگر سوالات را به طور مرحله ای و جدا می پرسیدید زودتر به جواب می رسیدید
اما در حد اطلاعات من :
ریپورت اطلات خود را از کویری و تیبل می گیرد. و فرم برای ورود اطلاعات . پس اگر شما موفق به ساخت کویری های خود شده باشید خیلی ساده با استفاده از ریپورت و ساب ریپورت می توانید فیش خود را به دلخواه طراحی کنید
وقتی یک ریپورت فیش برای یک کارمند ساختید کارتان برای گزارش کلی هم آماده است (فقط برای شرط کد ملی می توانید شرط ماه را بگذارید و از همان ریپورت استفاده کنید)
نمونه های مفیدی در تالار موجود است می توانید الگو بگیرید

Hassan200
شنبه 04 دی 1400, 18:30 عصر
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت تمام دوستان
ابتدا برایتان آرزوی توفیق در ادامه و تکمیل پروژه تان می کنم
همانطور که خودتان اشاره کرده اید معمولا کمتر کسی وقت دارد برنامه در حال تکمیل کسی را ادامه دهد. اگر سوالات را به طور مرحله ای و جدا می پرسیدید زودتر به جواب می رسیدید
اما در حد اطلاعات من :
ریپورت اطلات خود را از کویری و تیبل می گیرد. و فرم برای ورود اطلاعات . پس اگر شما موفق به ساخت کویری های خود شده باشید خیلی ساده با استفاده از ریپورت و ساب ریپورت می توانید فیش خود را به دلخواه طراحی کنید
وقتی یک ریپورت فیش برای یک کارمند ساختید کارتان برای گزارش کلی هم آماده است (فقط برای شرط کد ملی می توانید شرط ماه را بگذارید و از همان ریپورت استفاده کنید)
نمونه های مفیدی در تالار موجود است می توانید الگو بگیرید

سلام و عرض ادب و احترام
راستش انتظار اینکه حتی کسی جوابی بده رو نداشتم
ممنون از بابت وقتی که گذاشتین و حداقل تاپیک رو بی جواب نگذاشتین
--
در خصوص ریپورت واقعیتش خیلی جست و جو کردم توی همین انجمن و چیزی دستگیرم نشد
اگه نمونه ای از این موضوع دارین ممنون میشم ریفر بدین یا آپلود کنین

دانش پژو
یک شنبه 05 دی 1400, 17:17 عصر
سلام و عرض ادب و احترام
راستش انتظار اینکه حتی کسی جوابی بده رو نداشتم
ممنون از بابت وقتی که گذاشتین و حداقل تاپیک رو بی جواب نگذاشتین
--
در خصوص ریپورت واقعیتش خیلی جست و جو کردم توی همین انجمن و چیزی دستگیرم نشد
اگه نمونه ای از این موضوع دارین ممنون میشم ریفر بدین یا آپلود کنین

سلام
در همینجا تایپیکهای اعلان
اعلان: فهرست دسته بندی مباحث مفید (حاوي لينكهايي از موضوعات مفيد و مورد نياز كاربران)

قسمت گزارشها - Reports

مطالب مفیدی موجود است که حتی می تواند پاسخ گوی سولات بعدی شما باشد