PDA

View Full Version : پیاده سازی آندو و ریدو در سی شارپ

HRC123
جمعه 03 دی 1400, 14:23 عصر
سلام
من یه اپلیکشن نقاشی ساختم تو ویندوز اپلیکشن سی شارپ همه کارها تمام شده همه چی فقط اومدم آخر کار آندو ردو اضافه کنم سی تا کلاس رو تیکه کد نوشتم اصلا اصلا اصلا جواب نگرفتم برا نقاشی از یه تکست باکس استفاده کردم هرچی گشتم تو سایت ها کد درستی ندیدم کسی هست بتونه کمک کنه آندو ردو رو پیاده سازی کنم
تشکر از همه

AtabakFathi
شنبه 11 دی 1400, 12:59 عصر
سلام
من یه اپلیکشن نقاشی ساختم تو ویندوز اپلیکشن سی شارپ همه کارها تمام شده همه چی فقط اومدم آخر کار آندو ردو اضافه کنم سی تا کلاس رو تیکه کد نوشتم اصلا اصلا اصلا جواب نگرفتم برا نقاشی از یه تکست باکس استفاده کردم هرچی گشتم تو سایت ها کد درستی ندیدم کسی هست بتونه کمک کنه آندو ردو رو پیاده سازی کنم
تشکر از همه

یک متد هست به صورت
textbox.Undo();

با یکبار اجرا، عمل آندو و با اجرای بعدی، عمل ریدو رو انجام میده.
مثل فوتوشاپ
البته این برای تکست باکس هست

HRC123
شنبه 11 دی 1400, 20:46 عصر
یک متد هست به صورت
textbox.Undo();

با یکبار اجرا، عمل آندو و با اجرای بعدی، عمل ریدو رو انجام میده.
مثل فوتوشاپ
البته این برای تکست باکس هست
اگه همچین چیزی باشه احتمالا کتاب خونه خاصی داره چون کلا ایراد میگیره

AtabakFathi
یک شنبه 12 دی 1400, 16:41 عصر
اگه همچین چیزی باشه احتمالا کتاب خونه خاصی داره چون کلا ایراد میگیره

این متد در مورد متن تایپ شده که بدون ایراد کار میکنه.
میشه بفرمایید در تکست بامس چگونه عملیات نقاشی اجرا میشوند؟

HRC123
یک شنبه 12 دی 1400, 18:12 عصر
این متد در مورد متن تایپ شده که بدون ایراد کار میکنه.
میشه بفرمایید در تکست بامس چگونه عملیات نقاشی اجرا میشوند؟
به من که جواب نمده
ولی اگه کتاب خونه خهای Drawing رو فراخونی کنید می تونید اعمال نقاشی رو هم پیاده سازی کنید یا اصلا یه پینت بسازید حالا من کارای پینتم تمامه فقط همین آندو ردو مونده ککه روانی شدم انجام نشد که نشد

AtabakFathi
یک شنبه 12 دی 1400, 20:47 عصر
به من که جواب نمده
ولی اگه کتاب خونه خهای Drawing رو فراخونی کنید می تونید اعمال نقاشی رو هم پیاده سازی کنید یا اصلا یه پینت بسازید حالا من کارای پینتم تمامه فقط همین آندو ردو مونده ککه روانی شدم انجام نشد که نشد

البته نکته ای هست که باید عرض کنم این متد که برای متون هست.
یعنی اگه در تکست باکس یک متنی باشه، این متد روی اون اجرا میشه.
در مورد کتابخانه ای که می فرمائید بنده زیاد اطلاعات ندارم.

Mahmoud.Afrad
شنبه 18 دی 1400, 09:06 صبح
سلام
تشکر از همه

اگر شئ گرا نوشتید، میتونید یک لیست داشته باشید که با رسم هر آبجکت، اون آبجکت رو به لیست آضافه کند. با یک اندیس که در اندو و ریدو تغییر کند. با تغییر اندیس بایست تمام آبجکت های ابتدای لیست تا اون اندیس مجددا رسم بشن.

HRC123
جمعه 29 بهمن 1400, 08:45 صبح
fسلام بچه ها من از همه معذرت خواهی می کنم چون چند تا پروژه رو دارم با هم کار می کنم اصلا یادم نبود چی استفاده کردم ببخشید من از پیچر باکس برا طراحی نقاشی استفاده کردم و چون دارم یه ادیتور واسه یه جا دیگه مینویسم همش اوه تو ذهنم بود دلیل به نتیجه نرسیدنمم همینه دیگه نشستم کل دو تا برنامه رو چک کردم دیدم بابا این پیچر باکسه نه تکست باکس :قهقهه: حالا دنبال آندو ردو برا پیچر باکسم می دونم دیونه بازی در آوردم شرمنده که با حواس پرتیم شما رو هم به اشتباه انداختم

Mahmoud.Afrad
یک شنبه 01 اسفند 1400, 03:07 صبح
جواب همونه که گفتم. شما باید بدونی چه چیزهایی رسم شده که بتونی به عقب و جلو ببری.

HRC123
پنج شنبه 05 اسفند 1400, 19:25 عصر
دقیقا یه لیست از اشیاء و یه شمارنده

HRC123
شنبه 06 فروردین 1401, 08:03 صبح
آقا تشکر دقیقا با همین روش دو تا استک و دستورات پوش و پاپ حل حل شد.