PDA

View Full Version : سوال: اجرا نشدن در سیستم مقصد

niknam_mh
یک شنبه 24 بهمن 1400, 09:31 صبح
سلام دوستان برنامه نویس
دوستان یه نرم افزار دارم که با sqldb نوشتم چون نمیخوام در سیستم مقصد sql نصب کنم ولی با ارور زیر روبرو میشم خیلی هم تایم ندارم لطفا راهنمایم کنید مرسی.

153692

ROSTAM2
یک شنبه 24 بهمن 1400, 18:27 عصر
سلام.
کانکشنت چیه؟! با کدنویسی به دیتابیس متصل می شه یا از طریق کانکشن ذخیره شده Settings؟ LocalDatabase داری دیگه؟
اگه Local Database داری (.sdf) و برای مدیریت query های اون از Dataset Designer استفاده کردی حتما باید بسته Microsoft SQL Server Compact رو روی سیستم مقصد نصب داشته باشی. از همون نسخه ای که برای برنامه استفده کردی.

153693

niknam_mh
یک شنبه 24 بهمن 1400, 18:32 عصر
سلام.
کانکشنت چیه؟! با کدنویسی به دیتابیس متصل می شه یا از طریق کانکشن ذخیره شده Settings؟ LocalDatabase داری دیگه؟
اگه Local Database داری (.sdf) و برای مدیریت query های اون از Dataset Designer استفاده کردی حتما باید بسته Microsoft SQL Server Compact رو روی سیستم مقصد نصب داشته باشی. از همون نسخه ای که برای برنامه استفده کردی.

153693

سلام
کانکشن با کد نویسی هست و LOCALDATABASE هست
همه کوئری ها و اتصال کاملا کد نویسی هست و از دیزاین استفاده نکردم داخل ویندوز خودم هرجایی که میبرمش جواب میده ولی داخل سیستم مقصد این ارور رو میده رو چند تا سیستم هم تست کردم نمی دونم باید چی نصب کنم رو سیستم مقصد
لطفا راهنمایم کنید ممنونم

ROSTAM2
یک شنبه 24 بهمن 1400, 18:37 عصر
همون بسته رو نصب کن احتمال زیاد مشکل حل بشه. از پوشه WCU\SSCE تو دیسک نصب VS می تونی پیداش کنی

niknam_mh
یک شنبه 24 بهمن 1400, 18:40 عصر
همون بسته رو نصب کن احتمال زیاد مشکل حل بشه. از پوشه WCU\SSCE تو دیسک نصب VS می تونی پیداش کنی

ممنونم داداش خدا خیرت بده

ROSTAM2
یک شنبه 24 بهمن 1400, 20:18 عصر
سلام.
نیاز به SQL Server نیست اگه دیتابیس لوکال هست. اگر با خو VS بسته نرم افزار رو بسازی تمام پیش نیاز های بسته رو اضافه می کنه و کار رو ساده می کنه.

153694