PDA

View Full Version : آموزش: چرا پکیج Telegram.Bot از طریق NuGet به پروژه اضافه نمی شود

tahamoqaddam
چهارشنبه 24 فروردین 1401, 14:52 عصر
سلام دوستان وقت بخیر
وقتی می خوام پکیج Telegram.Bot را نصب کنم این خطا رو میده لطفا راهنمایی کنید
فریم روک من 4.6.1 هست
Could not install package 'Telegram.Bot 17.0.0'. You are trying to install this package into a project that targets '.NETFramework,Version=v4.6.1', but the package does not contain any assembly references or content files that are compatible with that framework. For more information, contact the package author.

samiasoft
جمعه 26 فروردین 1401, 00:00 صبح
سلام دوستان وقت بخیر
وقتی می خوام پکیج Telegram.Bot را نصب کنم این خطا رو میده لطفا راهنمایی کنید
فریم روک من 4.6.1 هست
Could not install package 'Telegram.Bot 17.0.0'. You are trying to install this package into a project that targets '.NETFramework,Version=v4.6.1', but the package does not contain any assembly references or content files that are compatible with that framework. For more information, contact the package author.

سلام وقت بخیر
قبل از نصب پکیج ، پیش نیاز های ان را چک کنید...بنظر میرسد نسخه دات نت فریمورک پروژه شما پایینتر از ورژنی است که این کتابخانه ساپرت میکند.بنابراین یا شما دات نت فریمورک پروژه را ارتقا بدید یا اینکه نسخه های پایینتر پکیج مربوطه که با ورژن دات نت فریمورک پروژه همخوانی دارد را نصب کنید.

tahamoqaddam
جمعه 26 فروردین 1401, 11:20 صبح
در سایت nuget خودش گفته از فرمی ورک 4.6 پشتیبانی می کنه153759

samiasoft
جمعه 26 فروردین 1401, 12:53 عصر
در سایت nuget خودش گفته از فرمی ورک 4.6 پشتیبانی می کنه

همین نسخه را روی پروژه سی شارپ با دات نت فریمورک 4.6.2 تست کردم و بدون مشکل اضافه شد .
الان نسخه دات نت پروژه را روی چه نسخه ای قرار دادید ؟

tahamoqaddam
دوشنبه 29 فروردین 1401, 18:00 عصر
همین نسخه را روی پروژه سی شارپ با دات نت فریمورک 4.6.2 تست کردم و بدون مشکل اضافه شد .
الان نسخه دات نت پروژه را روی چه نسخه ای قرار دادید ؟

ویژوال استادیو 2015 هستش153763

samiasoft
چهارشنبه 31 فروردین 1401, 13:14 عصر
ویژوال استادیو 2015 هستش

نسخه دات نت خود پروژه منظورم هست .... در properties پروژه میتوانید نسخه دات نت انتخاب شده را پیدا کنید

tahamoqaddam
چهارشنبه 31 فروردین 1401, 17:30 عصر
نسخه دات نت خود پروژه منظورم هست .... در properties پروژه میتوانید نسخه دات نت انتخاب شده را پیدا کنید
.NETFramework,Version=v4.6.1

samiasoft
پنج شنبه 01 اردیبهشت 1401, 10:29 صبح
.NETFramework,Version=v4.6.1

اگر نسخه بالاتر از این ورژن رو دارید انتخاب کنید...اگر نسخه بالاتر از 4.6.1 رو رندارید از سایت خود مایکروسافت دات نت نسخه توسعه دهندگان رو نصب کنید