PDA

View Full Version : خطا در تکست باکس

majid44
شنبه 27 فروردین 1401, 18:29 عصر
با سلام خدمت اساتید بزرگوار ، لطفا راهنمایی بفرمایید من وقتی یک کد را در فرم دیتا ی تکس باکس می خواهم کپی کنم این خطا را می دهد

153762

mb_bar
یک شنبه 28 فروردین 1401, 02:07 صبح
با سلام خدمت اساتید بزرگوار ، لطفا راهنمایی بفرمایید من وقتی یک کد را در فرم دیتا ی تکس باکس می خواهم کپی کنم این خطا را می دهد

153762

سلام بنظر میاد قواعد فرمول نویسی رعایت نشده

majid44
یک شنبه 28 فروردین 1401, 08:51 صبح
سلام دوست عزیز ، از این کد در جا های دیگر استفاده شده وخطا نداده است حتی در جاهای دیگر هم اگر کد را کپی ودر همان محل بخواهم بگذارم باز این خطاا داده می شود واجازه کپی را نمی د دهد

majid44
دوشنبه 29 فروردین 1401, 18:52 عصر
با سلام مجدد خدمت دوستان عزیز ، در یک کلام مشکل اکسس من در قسمت تکس باکس این است که کدی که در آن نوشته شده است وخطا نگرفته است اگر همان کد را بخواهم کپی کنم دیگر آن کدرا نیز ثبت وقبول نمی کند وخطای بالا را می دهد لطفا راهنمایی بفرمایید

محمد رضا بهبودی
سه شنبه 30 فروردین 1401, 12:38 عصر
با سلام مجدد خدمت دوستان عزیز ، در یک کلام مشکل اکسس من در قسمت تکس باکس این است که کدی که در آن نوشته شده است وخطا نگرفته است اگر همان کد را بخواهم کپی کنم دیگر آن کدرا نیز ثبت وقبول نمی کند وخطای بالا را می دهد لطفا راهنمایی بفرمایید
دوست عزیز سلام
احتمالا در زمان کپی کردن فرمول ، قسمتی از آن که ممکن است شامل پرانتز یا .... باشد ، حذف می شود و یا کپی گرفته نمی شود

majid44
سه شنبه 30 فروردین 1401, 16:59 عصر
سلام وعرض ادب جناب آقای بهبودی عزیز ، من فایل خودم را ارسال می کنم درقسمت تکس باکس در فرم این تکس باکس کپی نمی شود وخطا می دهد ومانع ادامه کار می شود ممنون از راهنمایی شما