PDA

View Full Version : ایراد در ایمپورت کردن dll

mehdi4467
یک شنبه 04 اردیبهشت 1401, 15:53 عصر
با سلام
من یک فایل dll دارم ولی وفتی می خواهم به برنامه اضافه کنم خطای زیر رو می دهد.
من فایل dll رو هم پیوست کردم

راهنمایی می کنید؟

علیرضا حسن زاده
دوشنبه 05 اردیبهشت 1401, 13:00 عصر
سلام
این فایل به دلیل اینکه از COM استفاده نکرده قابل استفاده مستقیم تو پروژه دات نت نیست یعنی در واقع نمیتونید import کنید برای استفاده از این DLL باید توابع اون و همچنین ورودی خروجی هاشو بدونید و از اونها تو پروژتون استفاده کنید عبارت using native dll in c# رو تو google بزنید روش استفاده رو میتونید ببینید ولی بازم میگم باید نام تابع و ورودی خروجی های رو بدونید تا بتونید استفاده کنید

mehdi4467
دوشنبه 05 اردیبهشت 1401, 13:02 عصر
سلام
این فایل به دلیل اینکه از COM استفاده نکرده قابل استفاده مستقیم تو پروژه دات نت نیست یعنی در واقع نمیتونید import کنید برای استفاده از این DLL باید توابع اون و همچنین ورودی خروجی هاشو بدونید و از اونها تو پروژتون استفاده کنید عبارت using native dll in C#‎ رو تو google بزنید روش استفاده رو میتونید ببینید ولی بازم میگم باید نام تابع و ورودی خروجی های رو بدونید تا بتونید استفاده کنید

ممنون آیا راهی وجود دارد که بتوانیم نام توابع ورودی و خروجی را بدست بیاوریم؟

samiasoft
دوشنبه 05 اردیبهشت 1401, 16:00 عصر
ممنون آیا راهی وجود دارد که بتوانیم نام توابع ورودی و خروجی را بدست بیاوریم؟

ظاهرا فایلتون مربوط به یک سخت افزار خاصی هست .... مطمئنا اطلاعاتشو میدونید...مشخصاتشو جستجو کنید احتمالا داخل سایت سازنده دراین باره اطلاعاتی باشه

mehdi4467
دوشنبه 05 اردیبهشت 1401, 16:08 عصر
ظاهرا فایلتون مربوط به یک سخت افزار خاصی هست .... مطمئنا اطلاعاتشو میدونید...مشخصاتشو جستجو کنید احتمالا داخل سایت سازنده دراین باره اطلاعاتی باشه

بله برای سخت افزار شرکت ادونتک است من قابلیت های این سخت افزار رو می دونم اینکه یک آدرس دارد و این آدرس رو می خونیم. ولی اینکه در C# چگونه باید فراخوانی کنیم و نام توابعی که در این فایل استفاده شده است رو نمی دونم