PDA

View Full Version : تعیین آدرس در یک قادر جداگانه جهت ذخیره سازی فایل ها

mmbguide
شنبه 17 اردیبهشت 1401, 16:44 عصر
سلام

چطور میشه پوشه هایی که جهت ذخیره سازی فایل ها در پروژه تعریف کردم رو در یک هارد جداگانه تعریف کنم. حجم مستنداتی که باید کاربر بارگذاری کنه خیلی زیاده و میخوام محل ذخیره سازی را در یک هارد جداگانه که نصب کردم تعریف کنم. چطور باید با آدرس ها از طریق MapPath و یا حتی در HTML کار کرد؟

mmbguide
یک شنبه 18 اردیبهشت 1401, 16:01 عصر
سلام. مدیر محترم گروه لطفا در صورت امکان این تاپیک را حذف بفرمایید. در تاپیگ دیگری مطرح شده است

mmbguide
دوشنبه 20 تیر 1401, 18:10 عصر
سلام دوستان

درخصوص موضوع مطرح شده آیا در asp.net core 6 با استفاده از میان افزار UseStaticFile میشه آدرس های مختلفی در سرور تعریف کرد؟ البته زمانی که سرور کامپیوتر شرکت باشه و بشه دسترسی داشت. مثلا برای نوع های خاضی از فایل ها یک هارد جداگانه روی سرور اضافه کنیم و آدرس ذخیره سازی را همان هارد تعریف کنیم. آیا بعد از قراردادن برنامه در IIS مشکلی بوجود نمیاد؟ اگر در هاست قرار بدیم چطور میشه؟ آیا همه داده ها باید در wwwroot قراربگیرند؟

ghossein
یک شنبه 20 شهریور 1401, 15:46 عصر
سلام اگه پروژه شما asp.net mvc هستش، شما نیاز به virtual directory دارید ، اگه پروژه asp.net core هستش، از virtual directory نمیشه استفاده کرد، باید از طریق میان افزار usestaticfiles مسیری روخارج از پوشه پروژه تعریف کنید.