PDA

View Full Version : مشکلات آپلود دیتا بیس

ali_yousefian19
دوشنبه 13 آذر 1385, 12:04 عصر
سلام وخسته نباشین
قبل از هر چیز بگم من راجبه این کوضوع سه روزه که دارم جستجو میکنم و خیلی از مشکلاتم حل شده ولی بازم بعضی جاها مشکل دارم ...
من در سایتم در صفحاتی که میخواسم به دیتا بیس وصل بشم از کانکشن استرینق زیر استفاده میکنم ولی وقتی سایت آپلود بشه دیگه
این دستور اشتباست چون اسم دیتا سورسم دیگه این چیزی که در این دستور نوشتم نیست لطفا در این مورد هم کمکم کنین

string cs = @"Data Source=NT-ALI;Initial Catalog=NT;Integrated Security=True";
طبق گفته ی آقای راد کانکشن استرینق را باید را از ادمین هاست بپرسید ولی ادمین جواب درستی به من نداد.
طبق گفته ی آقای راد :

اما در حالت کلی، خاصیت Data Source با IP سرور یا مسیری که سرور در اختیار شما قرار خواهد
داد، و پورت 1433 تنظیم می شود. UserName و Password نیز توسط آنها به شما اعلام می شود.
میشه یک مثال واقعی برای کانکشن استرینق که در سرور کاربرد داره بنویسید.؟؟؟

یکی دیگه از مشکلات سایتم اینه که وقتی سایتم را از روی ای ای اس ران میکنم ارور زیر را میگیره

Line 40: "Passport" and "None"
Line 41: -->
Line 42: <authentication mode="Windows"/>
Line 43:
Line 44: <!-- SESSION STATE SETTINGS

در ضمن گزینه
integrated windows authenication
را هم که فعال میکنم باز هم از قسمت آیآیاس که اجرا میکنم همین ایراد را میگیرد .ولی از تو ویژوال استدیو ارور نمیگیره

sarvestan
دوشنبه 13 آذر 1385, 18:00 عصر
1. از integrated windows authenication در سرور نمیتونی استفاده کنی!
2. توسط Tools که برای سرورت داری برای پایگاه داده ات یک user و Password ایجاد کن!
3. بعد با دادن مقدار LocalHost به Datasource و Username و password به مقدار متناظر مشکلت کلا حل میشه!

بی منت، شاد باشی

با توجه به گفته های آقای راد، امیدوارم در مورد LocalHost اشتباه نکرده باشم!
و در این صورت عذر خواهی می کنم!

Behrouz_Rad
سه شنبه 14 آذر 1385, 11:52 صبح
<add key="conString" value="Server=xxx.xxx.xxx.xxx;Database=myDBName;User id=behrouzrad;Password=1234567" />

<add key="conString" value="Server=db.myHostName.com;Database=myDBName;User id=behrouzrad;Password=1234567" />

ali_yousefian19
سه شنبه 14 آذر 1385, 16:06 عصر
سلام
ممنون که جواب دادین .
بازم ممنونم که جواب دادین.
برای سوال دومم authentication mode="None قرار دادم ولی بازم مشکلم حل نشد؟؟؟یعنی مشکل از کجاست؟؟

در ضمن من یه مقاله از آقای نصیری خوندم که دلیل اروری که موقع اجرای سایت از طریق IIS میگرفت را نوشته بود-اینجا از آقای نصیری بدلیل مقاله خوبشان تشکر میکنم.
ارور از این قرار بود :

Line 40: "Passport" and "None"
Line 41: -->
Line 42: <authentication mode="Windows"/>
Line 43:
Line 44: <!-- SESSION STATE SETTINGS

آقای نصیری : مشکل این است که همراه با کپی کردن یک فولدر که پیش تر به آن
دایرکتوری مجازی نسبت داده شده بود ، مجوزهای آن کپی نمی شوند. دایرکتوری مجازی چیزی نیست بجز یک
فولدر معمولی که یک سری سطح دسترسی ها برای آن تعریف شده است. هیچگاه این سطح دسترسی ها به صورت
اتوماتیک با کپی کردن و یا انتقال فولدر به جایی دیگر کپی نمی شوند و حتما باید دوباره روی فولدر دایرکتوری
مجازی ساخته شود.
من برای حل مشکل برای فولدر مورد نظر گزینه وب شیر را تیک زدن و از گزینه ی ادیت الیاس گزینه های رید و رایت و ونان را تیک زدم ولی باز هم افاقه نکرد و باز هم همین ارور را میگیره.
لطفا یکی کمک کنه

بازم ممنون از جوابتون

anubis_ir
سه شنبه 14 آذر 1385, 16:20 عصر
باید از طریق IIS دایرکتوری مجازی درست کنی. اینکار را باید هاست دار محترم برای شما انجام دهد نه شما به صورت ریموت. به ایشان ایمیل بزنید مشکلتان حل خواهد شد.

ali_yousefian19
چهارشنبه 15 آذر 1385, 08:39 صبح
سلام به همه
از همگی بخاطر جوابهاشون متشکرم
دوستان من هنوز سایتم را آپلود نکردم چون میخوام وقتی سایت آپلود شد حداقل مشکلات را داشته باشه.
دوست عزیز من در ای ای اسم فولدر مورد نظر را ریرچوال دایرکتوری کردم و دیگر اوون ارور را نمی دهد ولی در صفحاتی که لازم است به دیتا بیس وصل بشم ارور زیر را میگیرد

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.Data.SqlClient.SqlException: Login failed for user 'NT-ALI\ASPNET'.

: یک سوال دیگه
برای اینکه سایت من برای همه بازدید کنندگان نشون داده بشه من در وب کانفیقم باید به کدام شکلهای زیر عمل کنم؟
<authentication mode="Windows"/>
یا
<authentication mode="None"/>

با تشکر

amirhkh
چهارشنبه 15 آذر 1385, 09:29 صبح
سوال اول :

مشکل از یوزره دیتابیسته برو یه با دیگه چک کن درست باشه اگه لازم شد دسترسی هاشم چک کن

سوال دوم :

هیچکدام

از :

<authentication mode="Forms">
</authentication>

استفاده کن

ali_yousefian19
شنبه 18 آذر 1385, 10:08 صبح
از همگی ممنونم

ali_yousefian19
یک شنبه 13 اسفند 1385, 11:36 صبح
سلام و دوباره خسته نباشین
من یک دیتا بیس در سرور ساختم و اسم آنرا همان اسم دیتا بیسم در local گذاشتم
من برای انتقال دیتا بیسم به سرور از داخل em از روی جدولم راست کلیک میکنم و گزینهexport data را انتخاب میکنم
و بعد مراحل زیر را انجام میدم که ارور را میگیره (انجام مراحل و ارور در عکسها مشخص است )
در مرحله 2 اسم user , pass را که برای دیتا بیسی که در سرور ایجاد کردم مینویسم ولی ارور میدهد.