PDA

View Full Version : سایت برنامه نویس را چه شده؟

shobair
دوشنبه 13 آذر 1385, 21:19 عصر
سلام

من نمیخوام انتقاد کنم ولی ظاهراً سایت برنامه نویس مشکلات پیدا کرده. حدود 2 3 روز که نمیشد سایت رو باز کرد، بعدش هم پیغام میداد که واسه رفع مشکلات موقتاً تعطیله. الان هم به زور میشه لاگین کرد! تاریخ عضویت من 10 سال قبل از تولدمه! تعداد پستهام 33 تا کم شده! چی شده؟؟

شبیر

Behrouz_Rad
سه شنبه 14 آذر 1385, 11:58 صبح
این انجمن با استفاده از vBulletin نسخه 3.6.4 کار می کند

معمولا پس از آپدیت به نسخه ی جدید، این مشکلات به وجود میاد که به مرور زمان بر طرف میشه.

SabaSabouhi
سه شنبه 14 آذر 1385, 12:58 عصر
با سلام
من هم تغییراتى دیدم اما نمى‌فهمم که این‌ها را مثبت تلقى کنم یا منفى.
* امکان تشکر حذف شده، تعداد تشکر‌ها که قبلاً دیده مى‌شد دیگر دیده نمى‌شود.
این امکان خیلى خوب بود و از پست‌هاى اضافى براى تشکر کم مى‌کرد.
با حذف این امکان (که از نظر من یک امتیاز بود) چه امتیاز مثبتى براى این بولتن ایجاد مى‌شود؟
* نکته‌ى دیگر هم صفحه‌ى اول هست.
گوشه‌ى بالا یک همه‌پرسى وجود دارد که هیچ پرسشى کنار آن دیده نمى‌شود. انتظار دارید به پرسشى که نمى‌دانیم چیست راى دهیم؟
* نکته‌ى دیگر در صحفه‌ى اول نبودن امکان رفتن به یک انجمن به صورت مستقیم است. با این تغییرات باید ابتدا به یک پست بروم و بعد از آن بتوانم انجمن مورد نظرم را انتخاب کنم.
* نکته‌ى دیگر وجود دو قسمت براى ورود شناسه و گذرواژه هست که دلیل آن را هم نمى‌دانم و متوجه نمى‌شوم که چه نیازى به این قسمت جدید بود. آیا قسمت قدیمى براى ورود شناسه و گذرواژه کافى نبود؟
* در کنار این پرسش‌ها از توجه و دقت شما مسوولان بخصوص از Update بودن این سایت بسیار سپاسگزارم. بدون شک این مجموعه بدون زحمت و تلاش شما به این‌جا نمى‌رسید که یکى از بهترین سایت‌هاى تخصصى برنامه‌نویسى باشید.

صبا صبوحى

Chabok
سه شنبه 14 آذر 1385, 13:07 عصر
در ضمن تاریخ سایت شمسی بود که به میلادی تبدیل شده است .
متشکرم .

M-Gheibi
سه شنبه 14 آذر 1385, 17:59 عصر
تمامی مواردی که عزیزان بهش اشاره کردند صحیح هستند . همانطور که جناب آقای راد فرمودند دلیل اصلی این به اصطلاح مشکلات ، به روز رسانی نرم افزار vBulletin است . استفاده از پلاگین هایی همچون تشکر از کاربران و ... به علت عدم سازگاری کامل با نسخه 3.6.4 امکان پذیر نبوده ولی انشالله در صورت امکان ، پلاگین های سازگار مجدداً نصب خواهند شد ( به مرور )

someCoder
چهارشنبه 15 آذر 1385, 02:56 صبح
یعنی سابقه تشکر ها و موارد مشابه از دست رفته؟ یا فقط پلاگینش نصب نیست و فقط دیده نمیشه؟

rezamim
چهارشنبه 15 آذر 1385, 10:57 صبح
در ضمن تاریخ سایت شمسی بود که به میلادی تبدیل شده است .
متشکرم .

این دیگه از همه بدتره