PDA

View Full Version : لینک درفرم

reza850101
پنج شنبه 16 آذر 1385, 10:37 صبح
باسلام خدمت دوستان قصدم دارم باکلید درساب فرم آنرارابصورت فرم استاندار بازو ویرایش کنم و یا باکلیک در بر باتن زیر فرم راباز ووایرش کنم مشکلی که هست اینه که فرم مشخصات فردی که مکاننما روی آن است باز نمیکند درواقع لینکش درست نمیشه
نمونه را خدمتتان ارسال میکنم راهنمایی بفرمایید

Ali_Fallah
پنج شنبه 16 آذر 1385, 19:01 عصر
اشتباه شما در این هست که :
1- اسامی فیلدهای جدول شما فارسی هست
2- جداول شما می بایست از طریق یک فیلد مشخص با هم ارتباط داشته باشند که ظاهرا اینطور نیست...
ابتدا آنها را اصلاح نموده و بعد از ایجاد فرم و ساب فرم از طریق ویزارد میتونید براحتی رکوردها را به هم ارتباط دهید...

reza850101
شنبه 18 آذر 1385, 07:34 صبح
باسلام مجدد - بنظرمیرسد کامبوباکس روی فرم مشکل ساز است - همینطوره؟
کامبوباکس از یک جدول دیگه است و ساب فرم هم یک جدول دیگه که بهم مرتبط شده مزید اطلاع میگم . من قصدم اینه که ساب فرم را بصورت سینگل فرم بازکرده وویراش کنم اما باید این دوباهم مرتبط باشند که وقتی موس روی یک رکورد است درسینگل فرم هم همنو بیاره وویرایش شه

mohsenna30ri
شنبه 18 آذر 1385, 07:53 صبح
اگر می خواهید عناوین فیلدهایتان فارسی باشد نام فیلد را انگلیسی در نظر بگیر ولی Caption آنرا فارسی بگذار

reza850101
سه شنبه 21 آذر 1385, 10:26 صبح
باتشکر از راهنما شما - اما بحث لینک فرم بود که هنوز جوابی نگرفتم

MM_Mofidi
شنبه 02 دی 1385, 14:30 عصر
سوال شما اصلا مفهوم نیست
ایا در باز کردن subform بصورت یک فرم ایراد دارید؟(در برنامه موجود است و کار میکند)
آیا در رفتن به یک رکورد خاص پس از باز کردن فرم ایراد دارید؟
آیا ...

reza850101
دوشنبه 04 دی 1385, 13:39 عصر
مشکل درساب فرم به این صورت است که زمانی که دریک رکورد کلیک میکنم باید یک فرم سینگل را بامشخصات آن فرد ( همان رکورد) را برای ویرایش برایم باز کند یعنی نیتم این است ( امیدوارم منطورم واضح گفته باشم )