PDA

View Full Version : ثبت فاکتور و یه مشکل کوچیک...

shahab_ss
جمعه 17 آذر 1385, 21:41 عصر
سلام به همگی !

سعی میکنم که کوتاه و مختصر بگم :

این یه برنامه برای ثبت فاکتور هست که بصورت تک تک برای یکسری جنس فاکتور ثبت میکنه .

در فرم Articles

_ اون دکمه ای که روش علامت "+" هست یه فاکتور جدید ایجاد میکنه که بعد از بسته شدن فرم ثبت فاکتور کد ایجاد شده به جنس مورد نظر نسبت داده میشه ( برای هر جنس یک فاکتور بصورت جداگانه ایجاد میشه )

_ دکمه پایینی که روش عکس پرینتر داره فاکتور رو برای چاپ شدن نمایش میده

حالا مشکل :

بعد از ثبت شدن فاکتور اگر دکمه گزارش ( پایینی ) زده بشه فاکتور بصورت خالی نمایش داده میشه ( به نظر میرسه که جدول هنوز آپ دیت نشده ) کافیه که مثلا به رکورد قبلی بریم و برگردیم بعد دیگه این اتفاق نمی افته !!!
راستش از اونجایی که من توی اکسس تازه کارم نتونستم این مشکل کوچیک رو حل کنم. لطفا یکی از اساتید محترم به من کمک کنن.

مرسی...

mohsenna30ri
شنبه 18 آذر 1385, 07:19 صبح
من بدین شکل فرم رو بروز کردم دستورات اجرای باتون پرینت که به رکورد بعدی رفته و دوباره به رکورد قبلی برگشته و سپس کار خود را ادامه می دهد و پیش نمایش پرینت آنرا نمایش می دهد
البته شما می توانید با فشردن کلید F9 برنامه را بروز رسانی کنید یا به قولی Refresh کنید
اما یک کد استاندارد این است که بجای جلو و عقب رفتن در یک رکورد آنرا ذخیره کنید یا Refresh کنید
5906

shahab_ss
یک شنبه 19 آذر 1385, 07:51 صبح
ممنوم محسن جان

فعلا به همین ترتیب استفاده میکنم.اگر راه بهتری هم پیدا شد ممنوم میشم راهنماییم کنی.

samaneh_h
یک شنبه 19 آذر 1385, 12:01 عصر
مربوط به رکورد سورس ریپورتتون می*شه باید دستور همراه با بازشدن ریپورت دستور رکورد سورس رو هم برای ریپورت بفرستید

shahab_ss
یک شنبه 19 آذر 1385, 22:11 عصر
اگر با یک نمونه راهنماییم میکردین دیگه خیلی عالی میشد !!!

متشکرم