PDA

View Full Version : ایجاد یه چیزی شبیه آلرت پیغام خصوصی اینجا

yavari
شنبه 18 آذر 1385, 17:24 عصر
سلام

ببخشید ، من میخوام یه چیزی همچین شبیه پیغام خصوصی اینجا درست کنم اما نمیشه ! (از Ajax Toolkit استفاده کردم !)

<anthem:Timer ID="timer" runat="server" Enabled="true" Interval="1000" OnTick="timer_Tick" />
.
.
.
Anthem.Manager.AddScriptForClientSideEval("if (confirm('شما پیغام خصوصی تازه ای دارید !')){window.open();}")
میخوام از تو اسکریپتم ریدایرکت کنم به صفحه ای که شامل دیتاگریدمه و لینک میشه به مسجا !
اما تو اسکریپتم فقط بلدم نیو ویندوز کنم !
قابلیت ریدایرکت داریم تو جاوا اسکریپت ؟ اگر نه آیا میشه تو اپن ویندوز آبجکتائی که میخوام لود کنم ، اگه آره چه جوری ؟

ممنون میشم راهنمائیم کنین ! :تشویق: :تشویق: :تشویق:

pegasos
شنبه 18 آذر 1385, 18:03 عصر
با درود.

قابلیت ریدایرکت داریم تو جاوا اسکریپت

Anthem.Manager.AddScriptForClientSideEval(
string.Format("window.location = '{0}';" ,"http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=57209" ) );

آیا میشه تو اپن ویندوز آبجکتائی که میخوام لود کنم ، اگه آره چه جوری ؟

اگه با UserControl -Dynamic Loading ها کار کردی دقیقا همین کار را می توانی با Ajax انجام بدی.

به این صورت که یک PlaceHolder از نوع Anthem توی صفحه نگهداری کن.
هر وقت نیاز بود Object مورد نظر را داخل آن Load کن.
و پراپرتی UpdateAfterCallBack برای PlaceHolder را به true تنظیم کن.

ولی به نظر من باز کردن PopUp برای کاری که شرح دادی از تمامی راه حل ها مناسب تره.

به امید موفقیت.

yavari
یک شنبه 19 آذر 1385, 10:10 صبح
سلام به دوست خوبم pegasos جون

ممنونم از راهنمائیتون :تشویق: :تشویق: :تشویق:
اما تلفیقش هنوز برام جواب نداده !!!

Anthem.Manager.AddScriptForClientSideEval("if (confirm('شما پیغام خصوصی تازه ای دارید !')) {string.Format('window.location = '{0}'; ' ,'ShowGridMsg.aspx');}")به نظر شما کجای کارم میلنگه ؟؟؟:متفکر:

ممنون از توجه تون

pegasos
یک شنبه 19 آذر 1385, 11:17 صبح
با درود.

Anthem.Manager.
AddScriptForClientSideEval
("if (confirm('شما پیغام خصوصی تازه ای دارید !')) {window.location = 'ShowGridMsg.aspx'; }");

حالت اول برای مواقعی بود که شما می خواستید یک صفحه به صورت داینامیک به این تابع پاس کنید.

به امید موفقیت.