PDA

View Full Version : بخشی جدید بعنوان قرار ملاقات

Ali_Fallah
شنبه 18 آذر 1385, 22:06 عصر
در یکی از سایتها که فعالیتش تقریباً مثل همین سایت هست حالا با اندکی تفاوت
بخشی هست بعنوان قرار ملاقات که در اون بخش کسانی که در یک انجمن فعالیت دارند و بصورت مجازی همدیگر را میشناسند و اهل یک شهر یا شهرستان هستند از طریق پیغام یا ایجاد تاپیک در بخش مخصوص بخود... با هم قرار ملاقات گذاشته تا در یک مکان مشخص که همه اون مکان را می شناسند مثل میدان معروف ، پارک و... از نزدیک یکدیگر را دیده تا باهم بیشتر آشنا شونده
پیشنهاد میکنم در این ساین نیز این بخش اضافه شود...
با تشکر

dkhatibi
یک شنبه 19 آذر 1385, 06:26 صبح
تنها چیزی که این سایت کم داره همینه!!!!!!!!!!

mohsenna30ri
دوشنبه 20 آذر 1385, 07:38 صبح
این هم یک نظره . حداقل ارزش بحث کردن رو داره

انگوران
دوشنبه 20 آذر 1385, 08:34 صبح
پیشنهاده خوبیه
در ضمن حتی اگه بشه تو یه بخشی بیوگرافی افراد باشه و بتونیم بیشتر اونا رو بشناسیم باز هم جالبه

oxygenws
دوشنبه 20 آذر 1385, 08:59 صبح
من با اولی نمی دونم موافقم یا مخالف... اما به هر حال اندکی قلقلکم داد...
اما با دومی مخالفم...

Mahsa Hatefi
دوشنبه 20 آذر 1385, 12:09 عصر
این یعنی شروع عصر دلزدگی از ماشین ...... !

M-Gheibi
دوشنبه 20 آذر 1385, 13:18 عصر
آشنایی با دیگران به صورت حقیقی فکر خوبیه ولی با طرح ارائه شده مخالفم .
اگر کسی تمایل داره با دیگری ( دیگران ) آشنا بشه می تونه از طریق پیام خصوصی با فرد یا افراد مورد نظرش هماهنگ کنه . اگر هم ، زمان و مکان به خصوصی ( مثلاً نمایشگاه بین المللی کتاب که معمولاً هر ساله عده ای از دوستان در آن با هم آشنا می شوند ) مد نظر دوستان ( پیشنهاد دهندگان قرار ملاقات ) هست می تونند موضوع رو با یکی از مدیران ارشد یا کل سایت در میون بذارند تا در صورت امکان فراخوان عمومی به صورت اعلان در سایت قرار گیرد .

samaneh_h
دوشنبه 20 آذر 1385, 15:52 عصر
با نظر مستر غیبی موافقم(راستی مستر غیبی خوش به حالتون چقدر ستاره دارین)

انگوران
سه شنبه 21 آذر 1385, 09:00 صبح
با عرض پوزش از همه دوستان - منظور بنده از بیوگرافی وضعیت تاهل و ... نبوده برای من جالب بود بدونم افراد موفقی که در این سایت فعالیت می کنند از چه قشری هستند ( شاغل ، دانشجو ، برنامه نویس و ... ) و تخصص اصلی اونا چیه و چه مدت در این تخصص فعالیت می کنن تا از این طریق بتونم خودم رو محک بزنم و ... اگه نه روش آشنا شدن با افراد که دیگه ...

titbasoft
سه شنبه 21 آذر 1385, 09:11 صبح
پست قبل من رو یاد وب لاگ های تخصصی انداخت.

Touska
سه شنبه 21 آذر 1385, 12:06 عصر
یک بخش قرار ملاقات مثلا در یک جاهایی مثل نمایشگاه کامپیوتر یا نمایشگاه کتاب اینجا جاش

خیلی خالیه :)

Mohammad_Mnt
سه شنبه 21 آذر 1385, 12:37 عصر
یا مهمون بشیم خونه ی آقای کرامتی :)

someCoder
سه شنبه 21 آذر 1385, 14:28 عصر
یا مهمون بشیم خونه ی آقای کرامتی :)

الان که سایت 3 تا مدیر داره میشه رو این روش هم فکر کرد! :شیطان: :شیطان: :شیطان:

Inprise
سه شنبه 21 آذر 1385, 16:39 عصر
ایجاد یک بخش مجزا لازم نیست . قرارهای رسمی سایت توسط مدیر سایت اعلام میشوند ، سایرین هم برای ملاقات یکدیگر از پیغام خصوصی یا ایمیل استفاده کنند .