PDA

View Full Version : ساخت نامه اداری

hamix666
شنبه 03 دی 1401, 21:12 عصر
با سلام همکاران محترم
من میخوام داخل پروژه این مورد رو پیاده کنم لطفا راهنمایی کنید چون تا حالا اینکار رو نکردم:
فرض کنید داخل دیتا بیس اطلاعات :نام و نام خانوادگی - شماره ملی - نام پدر وشماره دانشجو و ... ذخیره شده است
ما میخوام یک گواهی اشتغال به تحصیل داینمایک تولید کنیم :
منتن نامه از قبل نوشته شده است
کاریر در یک ویو این متن رو میبینه و بجای موارد ذکر شده در بالا مقادیر رو انتخاب کنه و در نامه جاگذاری کنه و یک نامه ساخته بشه
پروژه با asp.netcore هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

ROSTAM2
شنبه 03 دی 1401, 21:40 عصر
با سلام همکاران محترم
من میخوام داخل پروژه این مورد رو پیاده کنم لطفا راهنمایی کنید چون تا حالا اینکار رو نکردم:
فرض کنید داخل دیتا بیس اطلاعات :نام و نام خانوادگی - شماره ملی - نام پدر وشماره دانشجو و ... ذخیره شده است
ما میخوام یک گواهی اشتغال به تحصیل داینمایک تولید کنیم :
منتن نامه از قبل نوشته شده است
کاریر در یک ویو این متن رو میبینه و بجای موارد ذکر شده در بالا مقادیر رو انتخاب کنه و در نامه جاگذاری کنه و یک نامه ساخته بشه
پروژه با asp.netcore هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

الآن دقیقا چی می خوای یک دیزاینر؟! که کاربر خودش فیلد ها رو اضافه کنه؟

hamix666
شنبه 03 دی 1401, 22:54 عصر
الآن دقیقا چی می خوای یک دیزاینر؟! که کاربر خودش فیلد ها رو اضافه کنه؟

مثلا توی ویو این متن رو نمایش بده و کاربر بجای کمبوباکس آیتم مورد نظرش رو انتخاب کنه متن هم به صورت آماده نشونش داده بشه :

آقای / خانم (کمبو باکس) به کد ملی (کمبو باکس) به شماره دانشجویی (کمبو باکس) و ....

ROSTAM2
شنبه 10 دی 1401, 08:50 صبح
مثلا توی ویو این متن رو نمایش بده و کاربر بجای کمبوباکس آیتم مورد نظرش رو انتخاب کنه متن هم به صورت آماده نشونش داده بشه :

آقای / خانم (کمبو باکس) به کد ملی (کمبو باکس) به شماره دانشجویی (کمبو باکس) و ....

https://learn.microsoft.com/en-us/aspnet/web-forms/overview/ajax-control-toolkit/combobox/how-do-i-use-the-combobox-control-cs