PDA

View Full Version : پسورد گذاشتن روی سکتور

behzadk
یک شنبه 19 آذر 1385, 10:45 صبح
با عرض سلام
چه طوری میشه روی سکتور دلخواه پسورد گذاشت
با تشکر از همه و سایت

mzjahromi
دوشنبه 20 آذر 1385, 06:59 صبح
روی یک سکتور؟(هر سکتوری؟)
تحت چه سیستم عاملی؟
هدف چیه؟
فکر نمی کنم.

behzadk
دوشنبه 27 آذر 1385, 20:38 عصر
با سلام
خواهش می کنم یک برنامه نویس به من جواب بده
با تشکر از برنامه نویسان

Hossein Bazyan
دوشنبه 27 آذر 1385, 20:50 عصر
منظورت این است که یک مقدار را در سکتوری بنویسی و بعد هنگام اجرای برنامه همان مقدار را از همان سکتور بخوانی اگه وجود داشت کنترل برنامه ادامه یافته در غیر اینصورت از برنامه خارج شود ؟
مانند همان برنامه ضد ویروس ایمن که تحت داس چندین سال نوشته شده بود و برای کار به دیسکت اینستال نیاز داشت ؟

joker
دوشنبه 27 آذر 1385, 21:02 عصر
با عرض سلام
چه طوری میشه روی سکتور دلخواه پسورد گذاشت
با تشکر از همه و سایت
سکتورها درواقع یه قسمت از سخت افزار محسوب میشن ، نهایت کاری که با برنامه نویسی میتونی انجام بدی فقط خوندن و نوشتن مستقیم از یک سکتور هست .

شاید بتونی سیستم عاملت را جوری تغییر بدی که به فلان سکتور که رسید برنامه واسطه شما برای گرفتن پسورد فعال بشه و اگه پسورد درست بود به api مربوطه اجازه خوندن یا نوشتن را بده
کاری که تقریبا نرم افزارهایی مثل فولدر لاک ها ، روت کیتها و..... میکنن...

Best Programmer
پنج شنبه 30 آذر 1385, 09:27 صبح
سکتورها درواقع یه قسمت از سخت افزار محسوب میشن ، نهایت کاری که با برنامه نویسی میتونی انجام بدی فقط خوندن و نوشتن مستقیم از یک سکتور هست .

شاید بتونی سیستم عاملت را جوری تغییر بدی که به فلان سکتور که رسید برنامه واسطه شما برای گرفتن پسورد فعال بشه و اگه پسورد درست بود به api مربوطه اجازه خوندن یا نوشتن را بده
کاری که تقریبا نرم افزارهایی مثل فولدر لاک ها ، روت کیتها و..... میکنن...

اگر زمان داس بود باید یک Hook در int های 13 و 21 می زاشتی که مانع از دسترسی بشی (که من اون زمان این کارو کردم کار چندان پیچیده ایی نیست) ولی برای windows چند راه داری یکی Hook کردن توابع api که این ویندوز تابع api نشناخته شده داره که نمی شه همه رو hook کرد. 2: استفاده از GIT که یه جورایی مثل DOS هست.

benyamin_pc
پنج شنبه 28 دی 1385, 02:17 صبح
منظورت این است که یک مقدار را در سکتوری بنویسی و بعد هنگام اجرای برنامه همان مقدار را از همان سکتور بخوانی اگه وجود داشت کنترل برنامه ادامه یافته در غیر اینصورت از برنامه خارج شود ؟
مانند همان برنامه ضد ویروس ایمن که تحت داس چندین سال نوشته شده بود و برای کار به دیسکت اینستال نیاز داشت ؟

میتونی همینی که گفتی رو بگی چطور میشه با سی نوشت؟(اگه میشه با سی شارپ بگو)

ROSTAM2
شنبه 27 خرداد 1391, 23:00 عصر
اين تاپيك رو لطف كنيد كامل كنيد موضوعيه كه من دنبالش بودــم ....