PDA

View Full Version : دروس در رشته کامپیوتر که در دانشگاهای معتبر جهان ارائه می شود.

iman_pc_love
دوشنبه 20 آذر 1385, 16:17 عصر
کسی میدونه چه دروس دانشگاههای معتبر جهان تو رشته کامپیوتر و خصوصاً در زمینه مهندسی نرم افزار ارائه میشه چیه؟
اگر کسی کل دروس رو اطلاعات داره بگه، اگر منابع هم دارید بگید.

manager
دوشنبه 20 آذر 1385, 18:54 عصر
یکی از دوست های من در این باره تحقیق جامعی کرده و تو دانشگاهمون سمینار داد کسی اگر خواست برام یه ایمیل بزنه (mfarahy@gmail.com) مستنداتش رو براش می فرستم یا هر وقت گرفتم اینجا قرار می دم.

someCoder
دوشنبه 20 آذر 1385, 21:38 عصر
همین جا بذاری بهتره. منم دوست دارم یه نگاهی بندازم

اَرژنگ
سه شنبه 21 آذر 1385, 07:10 صبح
http://courses.swinburne.edu.au/Courses/ViewCourse.aspx?mi=100&id=5529
http://ocw.mit.edu/OcwWeb/Electrical-Engineering-and-Computer-Science/index.htm

iman_pc_love
سه شنبه 21 آذر 1385, 09:11 صبح
خوب بود، ولی دروس کامپیوتر و الکترونیک رو با هم زده بود.

iman_pc_love
شنبه 02 دی 1385, 13:06 عصر
با یه دانشجوی ایرانی که تو دانشگاه MIT درس میخونه (بهترین دانشگاه جهان) مصاحبه کردن، گفته دوره کارشناسی دانشگاه شریف بهتر از اونجاست. نظر شما چیه؟

mehrzad007
شنبه 02 دی 1385, 13:28 عصر
دوره کارشناسی دانشگاه شریف بهتر از اونجاست
به حق چیزای نشنیده!

iman_pc_love
شنبه 02 دی 1385, 14:00 عصر
استادان دانشگاه Mit اکثرا محققین خوبی هستند ولی استاد خوبی نیستند. دانشجویان دانشگاه شریف تو مسابقات جهانی مقامهای برتری را کسب می کنند. اینها می تونن ثابت کنند که این دانشگاه در دوره کارشناسی قوی تر از دانشگاه MIT است. در ضمن اینهارو من نگفتم اون دانشجوی ایرانی دانشگاه MIT گفته. ولی از نظر امکانات و آزمایشگاها و بودجه تحقیقاتی و به طبع دوره های دکتری که معلومه اونه سر تر شریف هستند.

Mohammad_Mnt
شنبه 02 دی 1385, 14:55 عصر
اینها می تونن ثابت کنند که این دانشگاه در دوره کارشناسی قوی تر از دانشگاه MIT است.
:قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:: هقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::ق قهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::قه هه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهق ه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقه ::قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه: :قهقهه:

someCoder
شنبه 02 دی 1385, 15:28 عصر
دوره کارشناسی دانشگاه شریف بهتر از اونجاست

استادان دانشگاه Mit اکثرا محققین خوبی هستند ولی استاد خوبی نیستند. دانشجویان دانشگاه شریف تو مسابقات جهانی مقامهای برتری را کسب می کنند. اینها می تونن ثابت کنند که این دانشگاه در دوره کارشناسی قوی تر از دانشگاه MIT است.
خوب، بذار منم بهت یه چیز جالب بگم. دانشگاههای خوب هند هم از شریف سرتر هستند! چه برسه به MIT! شما به چهار تا (نه؟ بگو چهارصدتا) مسابقات جهانی میگی برتر ولی به دانشگاهی مثل MIT که یه وزنه در پیشرفت علم جهانیه میگی استاد خوب نداره؟ استاد خوب یعنی چی؟ فکر کنم شما استاد خوب رو با معلم خوب اشتباه گرفتین.
این دید شما دقیقا همون دیدی هست که مارو همینطور جهان سومی نگه داشته و حتی تو معتبر ترین دانشگاههامون هم ارزش تحقیق رو درک نمیکنیم و با چهار تا مسابقه مقایسه اش میکنیم.
امیدوارم از حرفهام ناراحت نشی، منظور بدی ندارم. فقط خواستم متوجه منظورم بشی که چرا میگم یه دانشگاه خوب در هند از شریف هم بهتره. خواستم بفهمی که اینکه شریف در ranking های جهانی هیچ وقت جایی نداشته و نداره، دلیلش استعمار و تبعیض و ... نیست. دلیلش خودمونیم.

اینم بخون: http://www.insf.org/news-show.php?NewsID=107

iman_pc_love
شنبه 02 دی 1385, 21:27 عصر
بابا به من نخندید، لطفا مطالب را با دقت بخوانید و بعد ادعا کنید. من گفتم اینها رو من نمیگم او طرفی که باهاش مصاحبه شده میگه. و منم فقط به اطلاع شما رساندم تا نظراتتان را بگید. من خودم نه شریف بودم نه mit نه هند.