PDA

View Full Version : سوال: فایل یا اسمبلی یا یکی از وابستگی های آن بارگیری نشد

god of war 313
شنبه 22 بهمن 1401, 19:14 عصر
با سلام دوستان.

من این ارور رو دارم .

ولی نمیدونم برای چی هست.

Severity Code Description Project File Line Suppression State
Error 'Could not load file or assembly 'Bunifu.UI.WinForms.BunifuRadioButton, Version=4.1.1.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=e8e24ccd28363fe9' or one of its dependencies. Invalid pointer (Exception from HRESULT: 0x80004003 (E_POINTER))' Accounting.App C:\Users\Ghasem Soleymani\Documents\Visual Studio 2015\Projects\Accounting\Accounting.App\LC

جستجو کردم ولی بازم نفهمیدم.

منتظر جواب های خوبتون هستم.

با تشکر از دوستان.

ROSTAM2
شنبه 22 بهمن 1401, 19:30 عصر
با سلام دوستان.

من این ارور رو دارم .

ولی نمیدونم برای چی هست.

Error 'Could not load file or assembly 'Bunifu.UI.WinForms.BunifuRadioButton, Version=4.1.1.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=e8e24ccd28363fe9' or one of its dependencies. Invalid pointer (Exception from HRESULT: 0x80004003 (E_POINTER))' Accounting.App C:\Users\Ghasem Soleymani\Documents\Visual Studio 2015\Projects\Accounting\Accounting.App\LC

با تشکر از دوستان.
سلام.
برنامه رو بصورت Administrative اجرا کن.
یا از درایو C به یک درایو دیگه منتقل کن.
یا Permission از برنامه رو برای حساب کاربری Full Control کن.

god of war 313
شنبه 22 بهمن 1401, 19:48 عصر
سلام.
برنامه رو بصورت Administrative اجرا کن.
یا از درایو C به یک درایو دیگه منتقل کن.
یا Permission از برنامه رو برای حساب کاربری Full Control کن.

سلام دوست عزیز منظورتون از اینکه برنامه رو به صورت ادمین اجرا کنم یا از درایو c انتقال بدم منظورتون خود فایل ویژال استودیو هست؟
154528

ROSTAM2
شنبه 22 بهمن 1401, 19:54 عصر
پروژه یا برنامه.
می تونی VS رو بصورت Admin. اجرا کنی تا مشکل رو متوجه بشی.

samiasoft
یک شنبه 23 بهمن 1401, 03:06 صبح
با سلام دوستان.

من این ارور رو دارم .

ولی نمیدونم برای چی هست.

با تشکر از دوستان.

سلام وقت بخير
از کامپوننت Bunifu در پروژتون استفاده کرديد ؟ در پيغام خطا که به اين کامپوننت نياز داره و اون رو نتونسته پيداکنه ...از بخش رفرنس پروژه چک کنيد فايل ان به پروژه اضافه شده باشه و در نهايت پروژه را build و rebuild کنيد بايستي مشکل حل بشه

god of war 313
یک شنبه 23 بهمن 1401, 11:13 صبح
سلام وقت بخير
از کامپوننت Bunifu در پروژتون استفاده کرديد ؟ در پيغام خطا که به اين کامپوننت نياز داره و اون رو نتونسته پيداکنه ...از بخش رفرنس پروژه چک کنيد فايل ان به پروژه اضافه شده باشه و در نهايت پروژه را build و rebuild کنيد بايستي مشکل حل بشه

در رفرنس موجوده.

samiasoft
یک شنبه 23 بهمن 1401, 14:27 عصر
از رفرتس پروژه حذفش کنید اگر در سیستم هم اگر این کامپوننت نصبه حذفش کنید و اخرین نسخه رو مجدد نصب کنید