PDA

View Full Version : محلی برای دانش آموزان

Reza_69
سه شنبه 21 آذر 1385, 23:54 عصر
این تاپیک برای بحث و تبادل اطلاعات میان دانش آموزان و مبتدیان است و انشا ا... که حرفه ای ها هم کمک می کنند.:لبخندساده:

Reza_69
چهارشنبه 22 آذر 1385, 15:59 عصر
دانش آموزان و یا هنر جویان می توانند مشکلات یا سوالات خود را مطرح کنند و نگران مبتدی بودن سولات خود نباشند. و همچنین اگر کسی در پروژه ی دانش آموزی داشت می تواند در این تاپیک مطرح کند:لبخندساده: .

Reza_69
چهارشنبه 22 آذر 1385, 19:25 عصر
چه طوری مشه با vb یک فایل جدید باز کرد و چطور می شور آن را تغییر نام داد.

soleman
پنج شنبه 23 آذر 1385, 19:56 عصر
ما باید خودمون هوای هم دیگر رو داشته باشیم وگرنه اونای که برنامه نویسی شون قوی نمیان که وقت صرف ماو شما کنند ما هم از این ببعد کاری می کنیم که این تایپک بترکه اغا اگه موافقید قول بدید در راه ترکوندن از هیچ کمکی دریغ نکنید قول بدیم هرچی بلدیم رو کنیم و از اینکه دستامون خسته می شه جواب ااین سوال اسونو بده نترسیم اغا کسی هست

soleman
پنج شنبه 23 آذر 1385, 19:58 عصر
اقا رضا من منظورت رو از فایل نفهمیدم.
نمی دونم منظورتون یه فایل متنی یا باینری یا از این چیزاست یا نه منظورتون یه پروژه جدیده اگه میشه یکم بیشتر در مورد این فایل تون توضیح بدید.
با تشکر.

MNosouhi
پنج شنبه 23 آذر 1385, 21:15 عصر
اونای که برنامه نویسی شون قوی نمیان که وقت صرف ماو شما کنند
من در بخش دلفی فعالیت می کنم و اتفاقی این تاپیک رو دیدم ، فکر نمی کنم جمله ای که گفتید صحیح باشه ، من که هر چی بلدم از لطف مدیران بخش (البته دلفی) هستش (همونهایی که شما میگید حاضر نیستند وقت بزارن) . بیاین ببینید چه آدمهای بامعرفتی هستن ، حتی بهم شماره هم دادن که اگه کار داشته باشم باهاشون تماس بگیرم.(با اینکه میدونم سرشون واقعا شلوغه)

از این ببعد کاری می کنیم که این تایپک بترکه اغا اگه موافقید قول بدید در راه ترکوندن از هیچ کمکی دریغ نکنید
این که آدم به دیگران متکی نباشه خیلی خوبه ، اما متوجه این باشید که ما همیشه به تجربه دیگران (و بخصوص اساتید) احتیاج داریم.

M-Gheibi
جمعه 24 آذر 1385, 22:57 عصر
یه سری از پست ها پاک شدند ، دلیلش هم این بود که موضوع تاپیک کلاً به بیراهه کشیده شد .
در صورت تکرار ( توهین ، کل کل کردن و ... ) برخورد خواهد شد .
ضمناً عزیزانی که سوالی دارند بهتره به جای اینکه تاپیکی با این عنوان !! بسازند ، ابتدا به دنبال پاسخ سوالاتشون در بخش "جستجو" باشند و در صورت پیدا نکردن جواب ، سوالشون رو مطرح کنند .

@ soleman : در یکی از پست های پاک شده سوالی پرسیده بودید ، برای رسیدن به جواب در مورد تابع DateDiff جستجو کن .