PDA

View Full Version : باز شدن کامل فرم

ITST-1
چهارشنبه 22 آذر 1385, 11:44 صبح
با سلام
دوستان من برنامهای در قسمت مباحث مفید دیدم که وقتی باز می شود فرم اصلی تمام صفحه را می پوشاند و خبری از منو بار ها نیست و فرم کاملا ماکسی مایز می شود. و تمام صفحه نمایش را می پوشاند . من نمی دانم چگونه این عمل انجام می گیرد اگر دوستان کمک کنند ممنون می شوم. منظورم دستور docmd.maximaz نیست .بیشتر می خواهم منوهای اکسس نمایش داده نشود.

Mahsa Hatefi
چهارشنبه 22 آذر 1385, 11:52 صبح
دوست گرامی
Border فرم خود را به None تغییر دهید و PopUp آن را نیز Yes کنید آنوقت با دستوری که خودتان فرمودید در OnOpen فرم مشکلتان حل می شود . موفق باشید

ITST-1
چهارشنبه 22 آذر 1385, 13:23 عصر
مرسی از کمکت ولی روی این فرم دکمه های است باید با کلیک روی آن فرمی روی این فرم نشان داده شود با این حالت فرمها روی فرم نشان داده نمی شوند و پشت فرم می افتند برای این موضوع چه کار کنم
با تشکر از شما

صبا9841
شنبه 25 آذر 1385, 11:35 صبح
با تغییر popup فرم نباید این وضعیت بوجود بیاید شاید اشکال در فرم دوم باشد. اگر هر دو فرم را بتوانید بفرستید شاید جوابتان را زودتر پیدا کنید.

Mahsa Hatefi
شنبه 25 آذر 1385, 12:30 عصر
دوست گرامی
فرم دوم و سوم هم باید PopUp هاش Yes و Modal هاش هم Yes باشه تا با دستور باز شدن همون که خواستی فقط رو بمونه

ITST-1
شنبه 25 آذر 1385, 14:07 عصر
مرسی از شما

ahmad793
چهارشنبه 24 اسفند 1390, 19:13 عصر
دوست گرامی
Border فرم خود را به None تغییر دهید و PopUp آن را نیز Yes کنید آنوقت با دستوری که خودتان فرمودید در OnOpen فرم مشکلتان حل می شود . موفق باشید

دوست عزیز چطوری واز کجا اینکار رو انجام میدن؟