PDA

View Full Version : مشکل در ارسال پست

hamhik
پنج شنبه 23 آذر 1385, 15:35 عصر
با سلام
من می خوام قسمت ارسال پست در سایتم را با استفاده از آجاکس بنویسم حالا سوال من اینه که وقتی ما تو قسمت textbox سوالمان را مطرح می کنیم و روی دکمه ارسال پست می زنیم یک فریم دور سوالمان ایجاد می شه و سوال ما می ره زیر همه ی پست ها برای نوشتن این قسمت من می تونم دستورات مربوط به ارسال پست منظورم همان فریمی که بعد از ارسال سوالمان دور اون قرار می گیره و همچنین برای این که سوالمان بعد از کلیک زدن روی دکمه ارسال نمایش داده شود یک شی از نوع lable تعریف کنیم و این کار ها رو با Asp.net انجام بدم؟؟؟
و سوالمان را که در textbox می نویسیم بفرستیم به همان فایل مثلاajax.js که دستورات و تابع خود آجاکس می باشد آیا این کاری که من می خوام کن درسته؟؟ و مشکلی نداره؟؟

با تشکر

Behrouz_Rad
پنج شنبه 23 آذر 1385, 16:27 عصر
برای این که سوالمان بعد از کلیک زدن روی دکمه ارسال نمایش داده شود یک شی از نوع lable تعریف کنیم و این کار ها رو با Asp.net انجام بدم؟؟؟
کلیه ی ساختار فایل HTML در زمان استفاده از آژاکس، توسط جاوا اسکریپت و به صورت پویا ایجاد خواهد شد.
عمده ترین تگی که برای نسبت دادن تگ های پویای ایجاد شده به آن استفاده می شود، تگ DIV است.
یک تگ DIV با یک ID منتسب داده شده به آن که یا به صورت InnerHTML و یا به صورت Child Control، تگ های ایجاد شده را به آن نسبت می دهند.

موفق باشید.

davood_mir
پنج شنبه 23 آذر 1385, 17:10 عصر
سلام

یک سری به این لینک بزنید و video را ببینید :

http://download.microsoft.com/download/8/5/8/85803fdd-fe9a-4783-ab37-e0c565172ffd/asp_net_atlas.wmv