PDA

View Full Version : سوال: پاک شدن رنگ رکوردها در صورتی که فیلد جستجو را خالی کنیم

majid44
دوشنبه 12 تیر 1402, 09:43 صبح
با سلام وعرض ارادت خدمت همگی دوستان ، من یک فرم جستجودارم که با وارد کردن اولین حرف در تکست باکس جستجو ، تمامی رکورد های یافت شده رنگی می شوند حا لا می خواهم با پاک کردن این تکست باکس ، رنگ رکوردها هم پاک شود لازم به ذکر است این کار را با گذاشتن یک دکمه می توانم انجام دهم در مورد تکست باکس بدون دکمه هم وقتی نوشته های آن را پاک می کنم باید روی یکی از رکورد ها کلیک کنم تا عمل کند ، چطور می شود هان موقع که نوشته های تکست باکس را delete این کار انجام شود کدی هم که استفاده می کنم این است

( ) Private Sub Form_Current

DoCmd . SetWarnings False
DoCmd . RunSQL "UPDATE class SET class.teek = False
Me.FilterOn = False

End Sub

majid44
سه شنبه 13 تیر 1402, 11:12 صبح
سلام ، سوال من این است که چطور می توان این کد را در تکست باکس قرار داد که بلا فاصله بعد از پاک کردن متن تکست باکس دستور کد جواب دهد ، چون با گذاشتن دکمه جواب می دهد:افسرده:

m3343kh
چهارشنبه 14 تیر 1402, 21:11 عصر
سلام
به نظرم میتوانید از همان دکمه استفاده کنید بدین صورت که ابتدا تکس باکس جستجو را خالی کنید و بعد دستوات فوق را اجرا کنید

majid44
پنج شنبه 15 تیر 1402, 18:58 عصر
با سلام وتشکر از پاسخگویی شما ، فعلا از همین روش استفاده می کنم ولی فکر می کنم بدون استفاده از دکمه عملیات جستجوی هایلایتی سریعتر وزیبا تر انجام می شود