PDA

View Full Version : آموزش: نحوه کد نویسی برای مواردی که به صورت Tag یا BootStrap تعریف شده اندبا C#؟

MasoudAdmin
شنبه 24 تیر 1402, 19:57 عصر
با سلام خدمت همه.
بنده تو حوزه وب مبتدی و تازه کارم. صفحه های فرم هام که همون FrontEnd هستند با HTML5، CSS , BootStrap در ASP.Net Web Form تعریف کردم. حالا می خوام واسه مواردی که در تصویر هست مثل نام کاربری و رمز عبور، کلید ورود یا رمز خود را فراموش کردم و غیره بیاد تو محیط کدنویسی که واسش با C#‎‎‎ کد بزنم. ولی وقتی مثلا روی کلید تعریف شده (ورود) که با BootStrap طراحی شده دوبار کلیک می کنم وارد محیط کدنویسی نمیشه و وارد محیط Source های HTML5 می شود. ولی وقتی از کلید خود ASP.Net استفاده می کنم و روی کلید دوبار کلیک می کنم وارد محیط کدنویسی C#‎‎‎ می شود.
154809

<button class="btn btn-outline-light btn-lg px-5" type="button" name="btnLogin" id="btnLogin">ورود</button>

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Mahmoud.Afrad
یک شنبه 25 تیر 1402, 10:24 صبح
بایست تگ runat بهش اضافه کنید
لینک زیر رو هم ببینید روشهارو مقایسه کرده
https://stackoverflow.com/a/31879094

MasoudAdmin
دوشنبه 26 تیر 1402, 18:25 عصر
با سلام
این کار رو هم انجام دادم تگ runat رو هم اضافه کردم ولی باز دو بار کلیک که می کنم باز میره تو محیط source و وارد محیط کدنویسی نشد:ناراحت:

MasoudAdmin
سه شنبه 27 تیر 1402, 18:32 عصر
با سلام
کد رو باید اینجوری می نوشتم:

<asp:Button ID="btnCMELogin" runat="server" Text="ورود" class="btn btn-outline-light btn-lg px-5" type="button" name="btnLogin"/>

علی فتحی
یک شنبه 29 مرداد 1402, 20:24 عصر
لطفا با دقت سول بخونید بیچاره سول پرسیده نمیخواده از کد <asp:Button ID استفاده کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111