PDA

View Full Version : ذخیره مطالب ویرایش شده همراه با عکس در بانک اطلاعاتی

amir_masoud
سه شنبه 28 آذر 1385, 04:02 صبح
سلام
من دارم یه سایت درست می کنم ( با asp.net 1.1 , و sql server 2000 ) می خواستم تویه سایت امکان این وجود داشته باشه که کاربران مطالبی رو به صورت مرتب و ویرایش شده همراه با عکس و سایر مطالب ( مثلا یه مقاله ) داخل سایت قرار بدهند . ( می خواهیم این مطالب در بانک اطلاعاتی ذخیره شوند و امکان ویرایش آنها برای مدیران سایت وجود داشته باشد .)
ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید که از چه ویرایشگری باید استفاده کنم و ذخیره این مطالب تویه سایت به چه صورت باید باشه .

با تشکر

عفت بزرگه
سه شنبه 28 آذر 1385, 07:11 صبح
در چه موردی راهنمایی کنیم ؟؟؟ خوب شما شروع کن بعد بپرس کم کم . مشگل شما چیه ؟؟

mehdi58
سه شنبه 28 آذر 1385, 21:08 عصر
دوست عزیز در زمینه Upload مطالب مفیدی توی سایت وجود داره که اگه یه کم جستجو کنی حتما به اونها می رسی .
اگه اشکالی داشتی اون وقت در موردش بحث کن .
موفق باشی .

amir_masoud
پنج شنبه 30 آذر 1385, 01:16 صبح
سلام
شاید من سوالم رو درست مطرح نکرده باشم .
راستش می خواستم مثل سیستمهای مدیریت محتوا مثل phpnuke که کاربر می تونه صفحه بسازه و مطالب داخل صفحات ساخته شده قرار بده . ( مطالب ویرایش شده و منظم . فونت- رنگ و شکل ظاهری صفحه می تونه توسط کاربر مرتب بشه ) .
من هم یه سری صفحات از قبل ایجاد کنم بدون محتوا . ولی مدیر سایت بتونه مطالب رو به صورت مرتب همراه با عکس و اگه امکان داشته باشه جداول داخل اون صفحه قرار بده .
( فرض کنید صفحه معرفی سایت رو بتونه به دلخواه مطالبش رو بنویسه )
با تشکر

iekrang
پنج شنبه 30 آذر 1385, 09:14 صبح
برای اینکار از Editorهای مختلفی که وجود داره استفاده کنید.مثلFreeTextBox یا Html Areaو ...

amir.NET2
پنج شنبه 30 آذر 1385, 10:58 صبح
FreeTextBox خیلی خوبه من خودم از اون استفاده می کنم

کار باهاش هم خیلی سادس -- خیلی هم خوشگله

استایل Office 2003 هم داره

مجانی هم هست

علیرضا امینی
یک شنبه 17 دی 1385, 17:23 عصر
سلام

من برای نمایش متن مشکل دارم ، در واقع با نشان دادن متن ، اگر یک خط از متن طولانی باشد ، صفحه بصورت افقی کشیده میشود ، و ساختار آن بهم میریزد . باید راهی وجود داشته باشد که متن را بشکند و اضافه ی آن را به خط بعد ببرد ؟

ممنون

عفت بزرگه
یک شنبه 17 دی 1385, 17:25 عصر
مشگل شما فقط ذخیره متنهاست ؟

ghabr
سه شنبه 12 تیر 1386, 03:08 صبح
سلام

من برای نمایش متن مشکل دارم ، در واقع با نشان دادن متن ، اگر یک خط از متن طولانی باشد ، صفحه بصورت افقی کشیده میشود ، و ساختار آن بهم میریزد . باید راهی وجود داشته باشد که متن را بشکند و اضافه ی آن را به خط بعد ببرد ؟

ممنون

باید دنبال چیزی تو مایه های wrap تو خصوصیات کنترلت بگردی یا اینکه خصوصیت width مربوط به کنترل را طوری تنظیم کنی که از صفحه خارج نشه.