PDA

View Full Version : مشکل آبگیری لباسشویی

sarabodaghi
سه شنبه 30 آبان 1402, 17:23 عصر
ماشین لباسشویی مابه را روشن می‎کنم، اما دستگاه آبگیری انجام نمی‎دهد برای رفع این مشکل چه کنم؟

گاها مشاهده شده است که خریدار ماشین لباسشویی، دستگاه را روشن کرده اما دستگاه آبگیری‎ای انجام نمی‎دهد. توصیه ما به این افراد بررسی باز و بسته بودن شیر آب و شیلنگ ورودی دستگاه و وضعیت سلامت شیلنگ است. در صورتی که شیر آب بسته است حتما آن را باز کنید و در صورت نیاز اقدام به تعویض شیلنگ ورودی دستگاه کنید. در ضمن، پیچیده شدن شیلنگ دستگاه هم می‎تواند باعث ایجاد این مشکل شود. پس حتما این مسئله را هم قبل از اقدام برای تعمیر لباسشویی مابه در مشهد (https://mashhadservice.com/%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c-%d9%85%d8%a7%d8%a8%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d8%b4%d9%87%d8%af/__) به دقت بررسی کنید.

ماشین لباسشویی آبگیری انجام داده است اما پس از آن هیچ کاری انجام نمی‎دهد برای رفع این موضوع و تعمیر لباسشویی مابه در مشهد چه کنم؟

اگر عمل آبگیری انجام شده اما پس از آن دستگاه هیچ کاری نمی‎کند باید گفت این عیب به دلایل مختلفی نظیر خرابی هیدرواستات و یا سوختن موتور تایمر ماشین لباسشویی رخ داده است. همچنین، قطعی سیمی که بین دو بخش موتور تایمر ماشین و هیدرواستات وجود دارد هم می‎تواند باعث ایجاد این مشکل شود. به همین علت، توصیه می‎شود حتما با تعمیرکار حرفه‎ای برای بررسی و تعمیر دستگاه خود تماس حاصل کنید.