PDA

View Full Version : نمایش آیکون فایل ضمیمه در Datagrid

mehdi58
سه شنبه 28 آذر 1385, 20:27 عصر
سلام
توی یکی از جداول دیتابیسم یه سری رکورد دارم که بعضی از اونها شامل فایلهایی هم می شن ( فایلها توی یه جدول دیگه است که با این جدول ارتباط داره)
من این رکوردها رو توی یه دیتا گرید نشون میدم . تا اینجا مشکلی وجود نداره اما ...
میخوام در صورتیکه هر کدوم از رکوردها دارای فایل هم بود در یه ستون توی دیتا گرید مثلا شکل یه گیره نمایش داده بشه و قاعدتا رکوردهایی هم که شامل فایل نیستن این آیکون نشون داده نشه .
به نظر شما چیکار باید بکنم ؟
متشکرم

shahab_ksh
چهارشنبه 29 آذر 1385, 10:36 صبح
چیزی که به نظر من اومد اینه
یه ستون به دیتاگرید اضافه کنید که حاوی بعضی از سطرها هست که شامل فایل هست بعد در اون ستون لینک قرار بدین اما بجای متن برای لینک کردن مقدار تصویر بدین یعنی همون فایلی که مایل هستید بجای دانلود بیاد و آدرس تصویر رو بدین و وبجای لینک هم از ستون مربوط به بانک اطلاعاتیتون استفاده کنید که شامل آدرس فایله واسه دانلود در جایی که مقدار تهی هست در بانک چیزی نشون نمیده و در جایی که آدرس فایل وجود داره تصویر رو نشون میده

mehdi58
چهارشنبه 29 آذر 1385, 20:47 عصر
خوب من Query ام رو از طریق Sp اجرا می کنم و بعد اون رو Bind می کنم به Datagrid ام .
آیا این امکان وجود داره که بعد از این عمل بلافاصله سلول مورد نظر از Datagrid رو چک کرد که اگه خالی بود یه عبارتی نشون داده بشه ؟

shahab_ksh
چهارشنبه 29 آذر 1385, 22:57 عصر
اگه خالی باشه اصلا نشون داده نمیشه در ضمن تو اون حالتی که من گفتم متنی وجود نداره فقط عکسه و یه یواراله