PDA

View Full Version : با چه کامپوننتی میتونم فایل به هاستم ارسال کنم ؟

vahab_vb
چهارشنبه 29 آذر 1385, 02:42 صبح
من از کامپوننت Inet برای ارسال فایل بوسیله پروتکل ftp استفاده میکردم. ولی اصلا ازش راضی نیستم. بخاطر اینکه همش بازی در میاره ، و یا اینکه باید پسورد ftp بدم بهش. راهی در ویژوال بیسیک 6 وجود نداره که من مثل html بیام فرتی بدون پسورد فایلهام رو به هاستم آپلود (upload) کنم ؟!
خواهش میکنم کمکم کنید. ممنون

vahab_vb
چهارشنبه 29 آذر 1385, 10:15 صبح
:افسرده: یکی نیست به ما کمک کنه !!!

shamsoft
چهارشنبه 29 آذر 1385, 11:30 صبح
فکر کنم همچین سورسی تو ایران ویج بود که آقا سهیل (Soheil_vb ) اونو گذاشته بود

vahab_vb
چهارشنبه 29 آذر 1385, 11:43 صبح
میشه دقیقا بگید کدوم سایت. میشه بگید یعنی کجا باید ببینم. ممنون

shamsoft
چهارشنبه 29 آذر 1385, 13:00 عصر
www.iranvig.com
حالا میگردم اگه سورسش رو روی کامپیوترم داشتم میزارم توی سایتم

vahab_vb
چهارشنبه 29 آذر 1385, 13:14 عصر
بله ، ممنون
توی این سایتی که گفتید عضو شدم. آی دی سهیل هم soheilvb بود. ولی هرچی گشتم هیچی پیدا نکردم. دیگه دارم دیوونه میشم. از هر راهی بگید رفتم. من فقط میخوام یه فایلو از کامپیوتر کسی که از برنامم استفاده میکنه به هاست خودم آپلود کنم. ولی نه با ftp بله مثل مثلا صفحات asp که بدون هیچ کلمه رمزی فایل رو به هاست آپلود میکنه. اونطوری ...
اگر هم راهی باشه که مثلا بتونم با RDO این اطلاعات رو بجای فایل بصورت متنی به دیتابیس اکسسم توی هاستم برسونم اونم خوبه. اگر کمکم کنید منم جبران میکنم. پراسیجرهای زیادی هستن که خودم از خودم ابداع کردم و خیلی هم قدرتمنده. اگر کمکم کنید منم برای جبران اونا رو در اختیارتون میزارم. میشه آی دی یاهوتونو به من بدید ؟ ممنون

shamsoft
چهارشنبه 29 آذر 1385, 13:17 عصر
من سورس رو پیدا کردم و گذاشتم اینجا (http://www.iranvb.net/forum/showthread.php?p=711#post711)
اگه ایدی منو میخوای مشکلی نیست ولی خب من تو زمینه آپلود کاری نکردم تا حالا :افسرده:
آیدی : shamsoft2006

vahab_vb
چهارشنبه 29 آذر 1385, 13:18 عصر
ممنون از کمکتون. حتما جبران میکنم. الان بازش میکنم.

vahab_vb
چهارشنبه 29 آذر 1385, 13:37 عصر
من دیدم. ولی با ftp بود. فک کنم اگر کاربران برنامم مثلا امکان ftp سیستم عاملشون رو فعال نکنن. اونوقت کد شما شاید کار نکنه. بخاطر اینکه اونو با API نوشتید. البته خودم هم یک کد نوشتم با Inet که دقیقا همین کار کد شما رو میکنه. ولی نمیدونم چرا بازی در میاره. یه روز کار میکنه. یه روز کار نمیکنه.
دیوونه شدم بخدا، لطفا یکی به دادم برسه اگر اطلاعات داره. ممنون