PDA

View Full Version : اضافه کردن به favorites(جواب آقای روزبه)

jannati
سه شنبه 28 بهمن 1382, 09:05 صبح
با سلام
اینطور که من متوجه سوالتون شدم باید بگم کار ساده ای پیش رو دارید.کافیه یک کنترل برای اتصال به پایگاه داده مثل adodcیا dataتعریف کنید.بعد یک دکمه برای اضافه کردن به لیست نگهداری اضافه کنید و با هر بار کلیک این دکمه text1.textرا در tableتون ذخیره کنید و در یک لیست باکس این لیست را نمایش بدهید.حالا برای روال کلیک روی لیست باکس خاصیت navigatاین browserرو برابر list1.textقرار بدید.مثل کد زیر:
[code]
Private Sub List1_Click()
WebBrowser1.Navigate = List1.Text
End Sub
امیدوارم جوابتو گرفته باشی :wink:

rouzbeh
سه شنبه 28 بهمن 1382, 14:20 عصر
متشکرم خانم جنتی بسیار عالی بود ولی ........ :(

راستش رو بخواین الان هم که جواب شما رو که واقعا من رو شرمنده کردید و به خاطر من این همه در دردسر افتادین
رو که می خونم روی برنامم کار می کنم . باور کنین از این فرم به اون اکتیو و ... رفتن سرم داره منفجر میشه
خانم جنتی :
میشه خواهش کنم یه نمونه کاری برام بزارین :)

jannati
سه شنبه 28 بهمن 1382, 14:38 عصر
خیلی کار ساده ایه.اینقدر وقت نمیخواد.راستش خودم هم یک کار اورژانسی دارم. در هر صورت وقت کردم مینویسم برات میذارم.
دوستانی که همچین برنامه ای دارند لطف کنند کمک کنند.

rouzbeh
سه شنبه 28 بهمن 1382, 14:43 عصر
وای واقعا ازتون تشکر می کنم . اگه نمونه کاری بزارین خانم جنتی

دوستان عزیز شما هم کمک کنید

jannati
سه شنبه 28 بهمن 1382, 15:20 عصر
اینم برنامه .فقط data1رو روی دستگاه خودت و با پایگاه داده خودت ست کن.وقتی دکمه ADD Favorietesرو میزنی urlبه لیست باکس اضافه میشه و روی هر کدوم از لیستهای listboxکلیک کنی صفحه اینترنتی مربوط به اون باز میشه.موفق باشی :wink:

rouzbeh
سه شنبه 28 بهمن 1382, 20:01 عصر
متشکرم خانم جنتی ولی در اجرای برنامه مشکلی بود.
نگاه بفرمایید..

jannati
چهارشنبه 29 بهمن 1382, 07:47 صبح
فکر میکنم مشخصات data1را روی دستگاه خودتون ست نکردید.اگر باز هم مشکل داشتید از adodcاستفاده کنید.حتما مشکلش حل میشه. :) :گیج:

rouzbeh
چهارشنبه 29 بهمن 1382, 10:56 صبح
:oops: خانم جنتی :? :?
می خواستم ....... می خواستم .. ا اا اگه میشه :? :oops: اون برنامه رو که برام فرستادین به صورت کامل یعنی خود
بانک اطلاعات و data رو میشه :? :? برام بزارین

:cry: :oops: :(

rouzbeh
دوشنبه 04 اسفند 1382, 18:20 عصر
خانم جنتی چی شد؟
من نمی تونم data رو تعریف کنم همش خطا میده . اگه میشه لطف کنین با data base یه بار دیگه برنامه رو بگذارین.