PDA

View Full Version : مشکل در به کارگیری Native های ساخته شده توسط Ngen

saberamani
دوشنبه 04 دی 1385, 15:52 عصر
با سلام
من چند تا تاپیک در مورد به کارگیری Ngen رو مطالعه کردم و با زحمت زیاد تونستم که یکی رو به کد Native کامپایل کنم. (حالا نپرسید چرا این کار می کنم)
حالا مشکل اینجاست که نمی تونم از این اسبلی کامپایل شده استفاده کنم!!!

لازم به ذکره که من اسمبلی Native شده رو به پوشه برنامم کپی کردم و سعی کردم با ایجاد یک رفرنس از کلاس های موجود در آون استفاده کنم. خوشبختانه VS به درستی اون و کلاسهای اون رو شناخت و به درستی برنامه کامپایل شد.

اما هنگام اجرا و کلیک بر رو دکمه مربوط به فراخوانی کلاسهای درون اسمبلی Native شده پیغام خطای زیر رو میده:

Error: Could not load file or assembly 'TestNative, Version=1.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=null' or one of its dependencies. An attempt was made to load a program with an incorrect format.

:عصبانی++:
Please F1, F1

saberamani
سه شنبه 05 دی 1385, 18:41 عصر
منتظر در رحمت هستم!!!

saberamani
یک شنبه 10 دی 1385, 10:38 صبح
خیلی زیاد دنبالش گشتم ولی جوابی پیدا نکردم بابا یکی کمک کنه!!!!!!!!!

omid_Ahmadi
یک شنبه 10 دی 1385, 11:03 صبح
من تا حالا به صورت عملی از این مورد استفاده نکردم، اما در تئوری، وقتی همون مراحلی که فرمودید طی بشه CLR می تونه به راحتی بین DLL مورد نظر شما و برنامه ای که داره از اون استفاده می کنه ارتباط بر قرار کنه.
باید اجازه بدید من یه بار موضوع رو تست کنم. سعی می کنم در اولین فرصت نتیجه رو بهتون اعلام کنم.

saberamani
پنج شنبه 14 دی 1385, 16:21 عصر
من هنوز منتظرم!:افسرده:

omid_Ahmadi
پنج شنبه 14 دی 1385, 18:18 عصر
من هم تست کردم، ولی با مشکل مواجه شد و نتیجه ای که انتظار می رفت رو نداشت.
متاسفانه توی این مدت فرصت اینکه با این ابزار سر و کله بزنم ( ابزاری که کارکردش هم درست واضح نیست) رو ندارم. اگر حتما می خوای این کار رو انجام بدی، بهتره از یه مقدار رو اینترنت در مورد جزئیات عملکرد این ابزار مطلب بخونی.