PDA

View Full Version : نمایش پسورد به صورت ستاره در ++C

H_T_O_A
شنبه 09 دی 1385, 12:48 عصر
سلام بر همه اساتید
این مسئله برام خیلی مهمه چون از خیلی وقت پیش پروژه آخر ترمو شروع کردم حالا که تموم شده، فقط این مونده:
میخوام وقتی اول برنامه پسورد وارد می کنیم کاراکتر هاش به صورت * نمایش داده بشه
ممنون

alireza643
شنبه 09 دی 1385, 13:11 عصر
از چه ابزاری استفاده میکنی برای گرفتن پسورد.textbox ؟

galaxy.ice
شنبه 09 دی 1385, 13:39 عصر
واسه گرفتن ورودی از getch() استفاده کن تو یه حلقه.زیرش یه cout<<"*"; قرار بده.البته اگه امنیت برنامت کشکی :)و تو محیط dos سیر میکنی!

american_iran2006
یک شنبه 10 دی 1385, 19:02 عصر
واسه گرفتن ورودی از getch() استفاده کن تو یه حلقه.زیرش یه cout<<"*"; قرار بده.البته اگه امنیت برنامت کشکی :)و تو محیط dos سیر میکنی!

فکر نمی کنم که تو کنسول باشه چون اونجا اصلا ستاره بی معنی هستش

محیط ایشون باید ویژوال باشه

alireza643
دوشنبه 11 دی 1385, 09:35 صبح
H_T_O_A عزیر ببین شما این کار رو بکن یه آرایه درست کن با طول مثلا 20 و هر چیزی رو که از کاربر گرفتی بریز توی اون آرایه بعد که ورودی اطلاعات تموم شد ببین چند تا از خونه های آرایه پر شده مثلا 12 تا از اونها پر شده حالا شما روی صفحه 12 تا ستاره چاپ کن یا اینکه اگر میخوای فوری باشه ورودی کاربر رو بریز تو آرایه و همون موقع هم یک ستاره روی صفحه چاپ کن بعد هم که گرفتن پسورد تموم شد مقدار پسورد رو توی یک فایل ذخیره کن.
اگر متوجه نشدی یا مشکلی داشتی بگو تا توضیح بیشتری بدم یا اگر خواستی یه برنامه نمونه برات میل کنم

american_iran2006
دوشنبه 11 دی 1385, 17:23 عصر
سلام رفیق :::

من یه سورس می زارم برات اما تو محیط کنسوله

یه پسورده 10 تایی می گیره

سعی من در این بوده که فقط نمایش ستاره رو به جای کلمه بهت نشون بدم

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::

هر کجا هستم باشم آسمان ماله من است

bluedream3964
چهارشنبه 13 دی 1385, 14:37 عصر
شکل کلی به این صورت است:

ch=getch();
cout<<"\b"<<"*";

mortez maya
پنج شنبه 14 دی 1385, 01:44 صبح
بهتزین راه اینه که با ()getch بگیری و بلافاصله ("*")printf بکنی./

alireza643
شنبه 16 دی 1385, 10:54 صبح
دوستان سوال این نیست که همیشه به جای همه کاراکترها ستاره تو خروجی چاپ کنیم مسئله نمایش پسورد به صورت ستاره است.

فرزاد89
دوشنبه 18 دی 1385, 23:31 عصر
ببین به نظر من یک ارایه بذار از جنس کراکتر و درون یک حلقه ی وایل حروف پسورد و بگیر و به ازای هر کراکتر یک ستاره چاپ کن کار خیلی راحتی از چند روش می شه استفاده کرد اگه خواستی بگوو برات بذارم یا فایلتو بذار تا در اسرع وقت برات درست کنم