PDA

View Full Version : محدود سازی

reza850101
شنبه 09 دی 1385, 13:57 عصر
باسلام خدمت کلیه دوستان -
من جطور میتونم برنامه ام را ازیک تاریخ خاص غیر فعال کنم (که کاربر باتعویض تاریخ کامپیوتر نتواند آنرا قابل استفاده کند )
از شما قبلاتشکرمیکنم

سنبله کار
شنبه 09 دی 1385, 16:05 عصر
البته برای قفل گذاری روشهای مناسبتری مثل استفاده از برنامه های قفل گذاری آماده وجود داره .
با این حال شما می تونید برنامه رو طوری تنظیم کنید که هر بار که بالا میاد تاریخ روز رو در یه جدول اضافه کنه و در جای دیگه ای ازش بخواهید در صورتی که تاریخ سیستم کمتر از بیشترین تاریخ موجود در اون جدول بود پیام خطا به کاربر بده و از برنامه خارج بشه .

reza850101
دوشنبه 11 دی 1385, 14:39 عصر
باتشکر از راهنمایی ارزنده شما جناب سنبله کار
من یک نمونه در آدرس زیر قراردادم که مطابق پیشنهاد شماست اما متاسفانه شرط عدم قبول کمترازبیشترین تاریخ موجود را نتوانستم اعمال کنم ممکن است یک نگاهی بکنی و ایرادش رامرتفع فرمایید ممنون میشم
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=57988

سنبله کار
سه شنبه 12 دی 1385, 10:24 صبح
این نمونه بهتر این کارو انجام می ده

reza850101
سه شنبه 12 دی 1385, 13:27 عصر
باتشکر ازوقتی که گذاشتید وزحمتی که کشیدید
متاسفانه من نتوانستم کاربرد آنرا بفهمم چون وقتی تاریخ کامپیوتر را عقب میبرم و یاتعویض میکنم بازهم فرم بازمیشود وکارایی دارد اگر ممکن است کمی توضیخ دهید که آیا آن شرطی که گفته بودید دراینجا اعمال شده ؟

سنبله کار
چهارشنبه 13 دی 1385, 09:30 صبح
همین الان هم دوباره تست کردم و جواب داد اگه داخل table1 ملاحظه بشه میبینید که با هر بار اجرا تاریخ و ساعت اون Now به جدول اضافه می شه و این در صورتی اجرا می شه که آخرین زمان ثبت شده از قبل بیشتر از زمان فعلی سیستم نباشه و گرنه پیغام می ده که ساعت سیستم تغییر داده شده .
پیشنهاد می کنم بعد از تغییر ساعت سستم برنامه رو ببندید و دوباره اجرا کنید .

reza850101
سه شنبه 19 دی 1385, 09:47 صبح
باسلام مجدد - آقای سنبله کارازاینکه باز باعث زحمت میشوم عذرمیخواهم ممکن است راهنمایی بفرمایید که چطور کد شمارامیتوانم بدین صورت تغییر دهم که اگر مثلا تاریخ بزرگتر از 07/01/2007 بود فرم لود نشود و ( برنامه پس از پذیرش تاریخ فوق)چنانچه کاربر بطور دستی تاریخ را کوچکتر قرارداد باز فرم لود نشود