PDA

View Full Version : error ههنگام fill کردن dataset

archi
پنج شنبه 30 بهمن 1382, 13:11 عصر
سلام وقتی برنامه به خط da.fill(dsمیرسه error میده server error in application و Login for user ali failed
کمک کنید لطفا

Vahid_Nasiri
پنج شنبه 30 بهمن 1382, 15:05 عصر
از چه نوع دیتابیسی استفاده می کنید؟
1- اس کیو ال سرور؟
2- اکسس؟
3 - ...؟

کانکشن استرینگ شما چی بوده است؟

archi
پنج شنبه 30 بهمن 1382, 17:00 عصر
دیتا بیسم sql server هست کانکسن استرینگم هم درسته چون با windows form همونها کار میکنه تو vb.net ولی نمی تونم تو asp.net این کار رو بکنم

Vahid_Nasiri
پنج شنبه 30 بهمن 1382, 20:30 عصر
لطفا کانکشن استرینگ را اینجا بنویسید تا ایرادش را بگویم! + قسمتی از کد مربوطه را .......
( اطلاعات بیشتر بدهید جواب بهتر و سریعتر می گیرید. )

archi
پنج شنبه 30 بهمن 1382, 22:00 عصر
ممنون که اینقدر زود جواب می دید و وقت میگذارید :oops:
ببینید من دارم برای تست ASP.NET با استفاده از ویزاردهای خودش یه web application مینویسم
یعنی از toolbox قسمت dara کامپوننت های Sqldataadapter رو روی فرم میندازم بعد با ویزار connection رو درست میکنم بعد dataset رو درست میکنم (همین کارها رو تو vb.net می کردم و جواب میداد ) و آخر سر هم متد fill
ولی تو ASP.NET با مشکل مواجه میشم

Vahid_Nasiri
پنج شنبه 30 بهمن 1382, 23:23 عصر
شما لطفا به سورس صفحه مراجعه کنید و کانکشن استرینگی را که برای شما ساخته است و الان در سورس فرم وب موجود است اینجا لطفا قرار دهید

archi
جمعه 01 اسفند 1382, 17:58 عصر
چشم آقای نصیری

Me.SqlConnection1.ConnectionString = "workstation id=user1;packet size=4096;integrated security=SSPI;data source=user1;" & _
"persist security info=False;initial catalog=test"

Vahid_Nasiri
جمعه 01 اسفند 1382, 18:55 عصر
این نوع کانشکن استرینگ را شما وقتی می توانید استفاده کنید که یوزر مربوطه دسترسی کافی به دیتابیس داشته باشد به همراه مجوزهای ویندوزی.
از این یکی استفاده کنید تا مشکل حل شود ( درضمن در اس کیو ال سرور نوع authentication را بر روی هر دو حالت ویندوز و خود اس کیوال سرور قرار دهید)

server=localhost ; uid=sa; pwd=xxx; database=dbName