PDA

View Full Version : برنامه من از کار افتاده و میره سراغ dissasambly

american_iran2006
یک شنبه 10 دی 1385, 12:06 عصر
سلام خدمت دوستان عزیز:::::::::

اول از همه از آقای mzjahromi ممنونم که به جای اینکه جواب سوال ها ی ما اگه بلدا بدن یا
اگه بلد نیستن ولش کنن نه اینکه تایپیک رو پاک کنن و دلیل رو هم بزنن عنوان نامناسب
حالا عنوان ما چی بوده (اخه چرا) همین نه چیزه دیگه و نه فش::
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::
از این موضوع گذشته::::::

من یه برنامه نوشتم که ftp رو کرک میکنه

درست هم کار می کرد ..اما بعد از اینکه یک بار که گفتم نتیجه رو به جای کنسول تو یه فایل

txt بنویسه شروع کرد به دادنه error زیر:::::::::

"the instruction at "0x73d9e6d4

"refrenced memory at "0x00133010

the memory could not be read

بعدش دو تا دوکمه ok و cancle داره که اگه ok رو بزنم از برنامه خارج میشه و اگه cancle رو بزنم می ره سراغ disassambly و یه فایل dll رو باز میکنه

حالا که فایل نویسی رو از برنامه پاک کردم هیچ تغییری پیدا نکرده:حتی کپی های اونم کاه اصلا توش فایل نویسی هم نکردم همین error رو میده:افسرده: :افسرده:

نمی دونم چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ممن ن از کمکتون:::::::::::::::::::::::::::

american_iran2006
یک شنبه 10 دی 1385, 23:37 عصر
::سلام دوستان:::

یعنی کسی پیدا نمیشه که از این قضیه سر در بیاره ممنون می شم اگه کسی بتونه جواب این سوال منو بده:چشمک:

galaxy.ice
شنبه 16 دی 1385, 13:00 عصر
مهندس باید بگی از چه روشی واسه کرک استفاده میکنی! اگه از BOF استفاده میکنی shell code مشکل داره!
در هر صورت برنامت تو RAM اختلال ایجاد میکنه و سیستم عامل اجازه اجرا رو نمیده.

Identifier
شنبه 16 دی 1385, 13:13 عصر
اول از همه از آقای mzjahromi ممنونم که به جای اینکه جواب سوال ها ی ما اگه بلدا بدن یا
اگه بلد نیستن ولش کنن نه اینکه تایپیک رو پاک کنن و دلیل رو هم بزنن عنوان نامناسب
حالا عنوان ما چی بوده (اخه چرا) همین نه چیزه دیگه و نه فش::
کاربر عزیز
1- رعایت کردن به قوانین سایت, احترام گذاری به وقت خود و دیگران است؛ و انتخاب عناوین نامناسب سایت را سرشار از تاپیک های با عنوان های بی ربط می کند.
2- در صورتی که قوانین سایت را مد نظر بگیرید هیچ موقع با چنین مشکی مواجه نخواهید شد و در صورت مشاهده میتونید موارد را به مسئولین اطلاع دهید.
3- انتخاب عنوان مناسب شما را به هر چه سریع تر رسیدن به جواب یاری میکند.
4- چنین مواردی را در بخش گفتگو با مسئولین و یا به صورت PM مسئولین را مطلع سازید.

موفق باشید

american_iran2006
شنبه 16 دی 1385, 19:07 عصر
کاربر عزیز
1- رعایت کردن به قوانین سایت, احترام گذاری به وقت خود و دیگران است؛ و انتخاب عناوین نامناسب سایت را سرشار از تاپیک های با عنوان های بی ربط می کند.
.
3- انتخاب عنوان مناسب شما را به هر چه سریع تر رسیدن به جواب یاری میکند.

موفق باشید

حق کاملا با شماست و قبول دارم.. و از این که به این تایپیک سر زدید ممنون

برای کرک:: بعد از به دست آوردن یه متن اونو وارده برنامه می کنم و برنامه بوسیله تابعی که خودم نوشتم ارایه درست میکنه به اندازه تعداده کلمه ها تو اون رشته ::: این کارم توسط ساختار کردم :: حالا من اصلا از اشاره گر استفاده نکردم :: عجیب بودنش تو اینه ... :عصبانی++:
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::