PDA

View Full Version : ایجاد setup برای برنامه web based

c#_web
یک شنبه 10 دی 1385, 22:29 عصر
یه سوال درمورد ایجاد setup برای یک برنامه web based دارم . من برنامه ام را به زبان
سی شارپ و با sql نوشته ام در asp.net 2003 . حالا میخوام بدونم اگر بخوام برای برنامه ام یک setup ایجاد کنم چه کار کنم ؟:متفکر:
اگه ممکنه مرا راهنمایی کنید . تا حالا برای برنامه وب setup نساختم؟؟؟

pegasos
دوشنبه 11 دی 1385, 08:29 صبح
با درود.

چقدر فراموش کار شدی دوست عزیز !!!
سوال در مورد امکان ایجاد setup برای برنامه تحت وب

به امید موفقیت.

c#_web
دوشنبه 11 دی 1385, 22:46 عصر
من قبلاً این سوال را مطرح کرده بودم ولی برای اجرایش به مشکل خورده بودم.دوباره عنوان کردم شاید کسی راه دیگه ای پیشنهاد کنه.
من طبق لینک راهنمایی شده توسط جناب pegasos مراحل زیر را رفتم.

On the File menu, point to Add Project, and then choose New Project.
In the Add New Project dialog box, select Setup and Deployment Projects in the Project Type pane, and then choose Web Setup Project in the Templates pane. In the Name box, type WebDeploy.
Click OK to close the dialog box.
حالا هنگامی دکمه ok راکلیک میکنم خطای ضمیمه شده را میدهد و برنامه visual studio.net را میبندد. در خطای داده شده روی لینک click here که کلیک میکنم شکل بعدی ضمیمه شده رانشان میدهد.
برای رفع این مشکل من چه باید بکنم؟؟؟( در ضمن برنامه ام به سی شارپ است)

pegasos
سه شنبه 12 دی 1385, 14:33 عصر
با درود.

شاید جوابی که می دم یک مقدار غیر منطقی به نظر برسه.
ولی خواهش می کنم که دوستان پس از جستجوی کامل اظهار نظر کنند.

VS.Net هایی که در ایران پخش شده است شامل چندین نسخه انگشت شمار است و این نسخه ای که شما دارید، از آن نسخه هایی است که در مورد Setup Project باگ اساسی دارد.
متاسفانه از این نسخه خیلی زیاد دست دوستان است.

شما باید به دنبال نسخه ای بگردی که باگ های آن بر طرف شده است ، بچه هایی که Setup ساخته اند ،چه در Win و Web (تفاوتی ندارد)، احتمالا یک نسخه که باگ Setup ندارند را پیدا کرده اند، شما هم به دنبال این نسخه باشید.

مطمئن باشید که مشکل شما برطرف می شود.
و در آخر اگر نسخه مورد نظر را پیدا نکردی یه اطلاع به من بده شاید بتوانم برایت ارسال کنم.

به امید موفقیت.

c#_web
جمعه 29 دی 1385, 02:11 صبح
برای 2003 نتونستم چیزی پیداکنم اما اونا به 2005 تبدیل کردم . درآن فعلاً برای ساخت اولیه setup مشکلی وجود نداشت. اما 2 سوال داشتم .

1)آیا درحین تبدیل به 2005 ممکن است مشکلی برایش پیش بیاید یعنی بهتر است با 2003 کارکنم یا 2005 .

2) وقتی طبق روال زیر میروم :

On the File menu, point to Add Project, and then choose New Project.
In the Add New Project dialog box, select Setup and Deployment Projects in the Project Type pane, and then choose Web Setup Project in the Templates pane. In the Name box, type WebDeploy.
یک صفحه ای ایجاد شده و من روال زیر راپیش میروم:

In the File System Editor, select the Web Application folder. On the Action menu, point to Add, and then choose Project Output.
In the Add Project Output Group dialog box, choose WebApp1 from the Project drop-down list.
Select the Primary Output and Content Files groups from the list, then click OK.
حالا من در برنامه ام یک پوشه عکس دارم ونیز چند فایل از نوع کلاس).cs( .آیا باید در Web Application folder پوشه ای برای تصاویر ساخته و عکسها را به صورت add/file داخل آن پوشه بریزم؟؟
و آیا باید آن کلاسها را نیز به صورت فایل داخل آن پوشه add کنم ؟؟

rtech
جمعه 29 دی 1385, 09:23 صبح
من یک برنامه میشناسم که برای برنامه های WEB تساپ میسازد و آن را در کامپیوترهای دیگر اجرا میکند اما هنوز تستش نکردم

c#_web
دوشنبه 02 بهمن 1385, 01:11 صبح
لطفاً اگه تستش کردین لینکش و طریقه کارباآنرا برایمان توضیح دهید؟؟

چون من برای برنامه ام نیاز به یک setup دارم که هر شرکتی که از این نرم افزار (همین برنامه web base که در حال تکمیل آن هستم) بخواهد استفاده کند ، من میخواهم هنگامی که setup رااجرا میکند در حین کار کادری بازشود تا نام آن شرکت راهم بپرسد.
و نامش را در دیتابیس ذخیره کند و دربالای همه فرمهایم نام آن سازمان رانشان دهد.
لطفاً اگر در این مورد ایده ای دارید راهنمایی کنید.