PDA

View Full Version : چند سوال از مسولین و مدیران سایت؟

NaserNet
شنبه 02 اسفند 1382, 00:36 صبح
سوال اولی که دارم اینست که این القابی که به کاربران نسبت داده می شود مثل کاربر جدید کاربر معمولی وکاربر برنزی و .... بر چه عنوان است بر اساس پست یا مراجعات و یا تاریخ ثبت نام و اگر مثلا پست است توضیح دهید کی عوض می شود کامل لطفا

سوال دوم مدیر بخش خود یک کاربر است یا نه جز مسولین سایت است اگر جز کاربران است چه امکانات اضافه تری نسبت به کاربران دیگر دارد

ایا امکان دارد من هم جز مدیران بخش شوم

سوال سوم شاید هم یک پیشنهاد من وقتی می خواهم لیستی از کاربران را ببینم ومثلا بر یک اساس sort شده است اگر بخواهم مثلا صفحه 50 را ببینم باید چه کار کنم
ایا باید یکی یکی بعدی را فشار دهم
ایا نمی شود شماره صفحه را از من بگیرد و علاوه بر بعدی قبلی هم داشته باشد مثلا من میخواهم دوستم yazdan را پیدا کنم.

و شاید چند سوال دیگر که شاید در مجالی دیگر بپرسم

از مدیران این سایت به خاطر سایت با حالشان ممنون
تا حا کمک هایی به من کرده است.

مهدی کرامتی
شنبه 02 اسفند 1382, 06:16 صبح
سوال اولی که دارم اینست که این القابی که به کاربران نسبت داده می شود مثل کاربر جدید کاربر معمولی وکاربر برنزی و .... بر چه عنوان است بر اساس پست یا مراجعات و یا تاریخ ثبت نام و اگر مثلا پست است توضیح دهید کی عوض می شود
این القاب بر اساس تعداد پستها میباشد.
19-0 پست: کاربر جدید
20 پست: تازه وارد
50 پست: کاربر معمولی
100 پست: کاربر برنزی
250 پست: کاربر نقره‌ای
500 و بالاتر: کاربر طلایی

سوال دوم مدیر بخش خود یک کاربر است یا نه جز مسولین سایت است اگر جز کاربران است چه امکانات اضافه تری نسبت به کاربران دیگر دارد
مدیر هر بخش در ابتدا جزو کاربران است. انتخاب مدیران جدید بر اساس نظر مدیر ارشد سایت (اینجانب) و با مطالعه عملکرد و فعالیت یک کاربر در سایت صورت میگیرد.

ایا امکان دارد من هم جز مدیران بخش شوم
بله. پاسخ قبلی را مطالعه کنید.

سوال سوم شاید هم یک پیشنهاد من وقتی می خواهم لیستی از کاربران را ببینم ومثلا بر یک اساس sort شده است اگر بخواهم مثلا صفحه 50 را ببینم باید چه کار کنم
ایا باید یکی یکی بعدی را فشار دهم
ایا نمی شود شماره صفحه را از من بگیرد و علاوه بر بعدی قبلی هم داشته باشد مثلا من میخواهم دوستم yazdan را پیدا کنم.
بصورتی که شما میخواهید نه، اما در بخش جستجو میتوانید یک کاربر خاص را جستجو کنید.

NaserNet
شنبه 02 اسفند 1382, 22:23 عصر
خیلی خیلی ممنون :تشویق: