PDA

View Full Version : DirectX-SDK

benyamin_pc
شنبه 16 دی 1385, 12:38 عصر
سلام
قبلا خونده بودم برای اینکه بشه تو سی شارپ با صوت بشه بیشتر کار کرد یا برای کار با 3D و ساخت بازی و....
باید اول directx-sdk نصب کرد رفتم search زدم یه برنامه اومد با همین عنوان اما 488 MB حجم داشت می خواستم بدونم همینه؟جای دیگه ای نمیشه پیداشت کرد؟هر برنامه که نصب میشه یه کامپوننت به Com componente C#.NET اضافه میشه چرا DirectX که نصب می کنیم چیزی اضابه نمیشه؟

amir.NET2
شنبه 16 دی 1385, 12:48 عصر
قبلا خونده بودم برای اینکه بشه تو سی شارپ با صوت بشه بیشتر کار کرد یا برای کار با 3D و ساخت بازی و....
باید اول directx-sdk نصب کرد رفتم search زدم یه برنامه اومد با همین عنوان اما 488 MB حجم داشت می خواستم بدونم همینه؟جای دیگه ای نمیشه پیداشت کرد

بله همونه باید دانلودش کنی

هر برنامه که نصب میشه یه کامپوننت به Com componente C#.NET اضافه میشه چرا DirectX که نصب می کنیم چیزی اضابه نمیشه؟

عزیزم DirectX کامپوننت نیست که به لیست کامپوننت ها اضافه شه

تعدادی کلاسه که برای کارهای حرفه ای صدا و تصویر ازش استفاده می کنن

benyamin_pc
شنبه 16 دی 1385, 12:59 عصر
آقا امیر یه سوال دیگه البته یه جا دیگه تو سایت که ارتباط بیشتری با سوالم داشت مطرح کردم اما جوابی نیومد
می خواستم بدونم اولا سرعت اجرای برنامه وقتی بر اساس DirectX میشه بیشتر یا قتی بر اساس Opengl ؟
خودم به طور تجربی دیدم که با DirectX سرعت بیشتر اما یه نفر می گفت اون برنامه درست نوشته نشده و opengl مستقیم با سخت ابزار در ارتباط و سرعت بالاتری داره
دوم اینکه سرعت برنامه نویسی برای این جور کارها با سی شارپ دات نت بیشتر یا با سی یا با سی پلاس پلاس اصلا با چه زبانی سریعتره؟
اینم تو یه نمودار دیده بودم سرعت پردازش برنامه ای که با Opengl در سی شارپ نوشته شه از سی پلاس پلاس بالاتره به جز در کارهای با نور
اگه ممکنه اینهارو به طور علمی باز کنین ممنون میشم

benyamin_pc
شنبه 23 دی 1385, 05:19 صبح
ننوشت پیامیو جوابی نفرستاد

valipour1986
شنبه 21 بهمن 1385, 08:42 صبح
نسخه جدید DirectX - فوریه 2007 رو از لینک زیر دانلود کنید :
http://valipour.blogfa.com/post-38.aspx