PDA

View Full Version : شبیه سازی برنامه ارسال و دریافت فکس

gheisari
چهارشنبه 20 دی 1385, 16:47 عصر
می خوام برنامه ای بنویسم که کاربران شبکه را متقاعد سازم برای ارسال و دریافت فکس های خود از طریق مودم از آن استفاده کنم. زیرا می خواهیم فکس هائی که از شرکت ارسال می گردد را به صورت نامحسوس کنترل کنیم.
در ضمن اگر شیوه ای خاص در دلفی وجود دارد که بتوان آرشیو فکس های ارسالی از برنامه WinFax را مشاهده کرد و ثبت نمود چه بهتر.....
اگر از دوستان کسی با برنامه و یا نمونه کد های مربوطه آشنائی دارد لطفا ما را راهنمائی نماید.
با تشکر

Saeid59_m
پنج شنبه 21 دی 1385, 10:54 صبح
برای ارسال فکس فایل ارسالی باید حتماً TIFF‌باشد و در این صورت می توانید از کامپوننت KDTELE‌استفاده کنید .

فرزاد دلفی باز
پنج شنبه 21 دی 1385, 14:17 عصر
البته فایل Tif با یکسری مشخصات خاص که بوسیله KDIMAGE میشه اونها رو ساخت و ویرایش کرد

حرفه ای
جمعه 22 دی 1385, 10:11 صبح
برای ارسال فکس فایل ارسالی باید حتماً TIFF‌باشد و در این صورت می توانید از کامپوننت KDTELE‌استفاده کنید .

Sample های ارسال و دریافت فکس را در پوشه Demo کامپوننت KDTele می توانید پیدا کنید اما طبق فرمایشات فرزاد عزیز فایلهای ارسالی باید طبق فرمت خاصی ارسال و دریافت گردد برای کسب اطلاعات بیشتر بهتره از فرزاد کمک بگیرید اون استاد ارسال و دریافت فکس توسط KDTele است :متفکر:

فرزاد دلفی باز
جمعه 22 دی 1385, 11:17 صبح
البته حرفه ای (هادی جان) نسبت به من لطف داره من حد این حرفها نیستم ......
اگر خواستید می تونم تیکه کد این کار رو که دوست عزیزم آقای سرباز زاده برای من توضیح داده اند رو براتون بگزارم

m-khorsandi
جمعه 22 دی 1385, 11:50 صبح
از Async Pro (http://sourceforge.net/projects/tpapro/) هم میتونید استفاده کنید، برخلاف KDTele رایگان هست و Open Source،
کلاً ابزار قدرتمندی داره و همینطور مثالهای عالی.

فرزاد دلفی باز
جمعه 22 دی 1385, 13:22 عصر
جناب m-khorsandi آیا توانایی پشتیانی از تعداد خطوط زیاد رو داره ؟ ارسال و دریافت فایل چطور؟

gheisari
شنبه 23 دی 1385, 23:44 عصر
آقای دلفی باز عزیز ممنون می شوم اگر نمونه کد پیشنهادی را در این صفحه قرار دهید.

حرفه ای
یک شنبه 24 دی 1385, 10:03 صبح
من با خیلی از کامپوننتها کار کردم اما واقعا هیچکدام به راحتی و کم Bug بودن KDTele نمی شه

aliasghar
پنج شنبه 09 اردیبهشت 1389, 09:05 صبح
سلام ، من می خوام در یک برنامه این امکان را بگذارم که کاربر بتونه گزارشات برنامه را فکس کنه . این گزارشات با fastreport ساخته شده ولی با KdTele مشکل هست چون فقط امکان فکس فایل Tif را داره . میشه من رو راهنمایی کنید؟

zayens
جمعه 07 خرداد 1389, 23:28 عصر
مثل این که اینجا همه استادند:متفکر:
یه سوال هم من داشتم
با کامپوننت KDTELE تا حدودی از آموزش هایی که توی همین سایت بود آشنا شدم.
البته آموزشها به زبان دلفی بود و از اونجایی که من دلفی بلد نیستم خیلی سخت بود که کدها را به C#‎‎ تبدیل کنم.
از جمله کد زیر که نتونستم همشو تبدیل کنم...

var
lvLineCaps:TLineCaps;
begin
kdPhone.GetLineCaps(0,lvLineCaps);
iflcCallerID in lvLineCaps then
StatuseListBox.Items.Add('کالرآیدی پشتیبانی میشود');
else
StatuseListBox.Items.Add('کالرآیدی پشتیبانی نمیشود');

از دلفی کاران خواهشمندم اگر C#‎ بلدند قسمت if را از زبان دلفی به سی شارپ تبدیل کنن
من کد را (به غیر if)، به C#‎ تبدیل کردم.

int lvLineCapes;
KDPhone.GetLineCaps(0,ref lvLineCapes);
if (KDTele.TxLineCaps.lcCallerID ...) ;
StatuseListBox.Items.Add("کالرآیدی پشتیبانی میشود");
else
StatuseListBox.Items.Add("کالرآیدی پشتیبانی نمیشود");

حالا فقط مونده قسمت if
لطفا اگه ممکنه کد را برام تبدیل کنین.با تشکر

J870813986
دوشنبه 14 مرداد 1392, 22:35 عصر
اين لينك نرم افزار فكس فارسي هست كه ميتونيد تو گزارشات ميزان فكس هاي ارسالي و دريافتي رو مشاهده نماييد
http://www.tahmasb.net/80-software/79-fax-manager-farsi