PDA

View Full Version : ایجاد تالار ColdFusion

alireza_farshid
پنج شنبه 21 دی 1385, 11:21 صبح
سلام خدمت مدیران سایت . اگر امکان داره به بخش وب تالار ColdFusion رو اضافه کنید.ممنون

بمب منطقی
پنج شنبه 21 دی 1385, 21:54 عصر
من تا حدودی با ColdFusion 5,Mx آشنایی دارم. تو ایران که فکر نکنم کاربران زیادی داشته باشه. در ثانی CFC های نوشته شده با این استاندارد از نظر من حقیر چندان قابل رقابت با Component های تولید شده توسط سایر استاندارد های برنامه نویسی نیست.

alireza_farshid
جمعه 22 دی 1385, 03:11 صبح
من تا حدودی با ColdFusion 5,Mx آشنایی دارم. تو ایران که فکر نکنم کاربران زیادی داشته باشه. در ثانی CFC های نوشته شده با این استاندارد از نظر من حقیر چندان قابل رقابت با Component های تولید شده توسط سایر استاندارد های برنامه نویسی نیست.

ممنون از اهتمامتون . اما با اینکه بنده تازه کار با این زبان برنامه نویسی رو شروع کردم باید عرض کنم که قابلیت های بسیار زیادی داره که در مقایسه با ASP همین نکته بس که علاوه بر داشتن قابلیتهای آن دارای قابلیت اجرا بر روی لینوکس هم هست .
و در مقایسه با PHP همین بس که یک دستور چند خطی آن رو با یک تگ کامل میکنه و در ضمن برای اجرا به سرور خاصی نیاز نداره و اگه هاست سرور جاوا داشته باشه کفایت میکنه.
باز هم امیدوارم با اینکه در ایران زیاد به این نرم افزار قدرتمند توجه نشده ما در کلوپ وب بتونیم بیشتر اون رو ترویج کنیم :چشمک:

oxygenws
جمعه 22 دی 1385, 03:59 صبح
شاید بهتر باشه فعلا چنین مباحثی در لینک زیر مطرح بشن و در صورت افزایش تعداد افراد و یافتن فردی قابل توجه، به عنوان مدیر، انجمنی جداگانه براش در نظر گرفته بشه.
http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=70