PDA

View Full Version : CMS چیست؟

saeid taheri
شنبه 23 دی 1385, 00:35 صبح
ممکنه در مورد CMS کمی توضیح بدهید

rtech
شنبه 23 دی 1385, 00:43 صبح
CMS مدیریت محتوای وب

در PHP میتوان به PHP nuke و در ASP.net میتوان به Dotnetnuke اشاره کرد
این برنامه ها امکانات زیادی را به شما برای مدیریت یک وب سایت قرار میدهند مثل قروم ، وبلاگ ، دانلود منیجر و ...
البته من خیلی خلاصه گفتم اگه کمی جستجو کنی اطلاعات کامل تری پیدا میکنی

saeid taheri
شنبه 23 دی 1385, 00:49 صبح
آیا امکان ساختن یک cms وجود دارد؟

elaheh amin
شنبه 23 دی 1385, 09:42 صبح
اگر توی سایت جستجو کنی ،تاپیک های زیادی دز این مورد پیدا میکنی.مثلا این:

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=35105&highlight=cms

rtech
شنبه 23 دی 1385, 10:03 صبح
آیا امکان ساختن یک cms وجود دارد؟

بله اما کار عاقلانه ای نیست . شما میتوانید از یکی از CMS های موجود استفاده و آن را فارسی کنید کاری که الان همه دارن انجام میدن خیلی ها که که تازگی به اسم خودشون تموم میکنن تو مجله ها رو نگاه کنی پره از این CMS ها که فارسی کردن به اسم خودشون زدن شما هم همین کار رو بکن !!

saeid taheri
یک شنبه 24 دی 1385, 00:11 صبح
بله اما کار عاقلانه ای نیست . شما میتوانید از یکی از CMS های موجود استفاده و آن را فارسی کنید کاری که الان همه دارن انجام میدن خیلی ها که که تازگی به اسم خودشون تموم میکنن تو مجله ها رو نگاه کنی پره از این CMS ها که فارسی کردن به اسم خودشون زدن شما هم همین کار رو بکن !!

خیلی از راهنمایی شما ممنونم . من فقط می خواستم یک سری اطلاعات در مورد cms بدست بیاورم که آوردم

سار
یک شنبه 24 دی 1385, 10:44 صبح
CMS مخفف شده سیستم مدیریت محتوا است.
درواقع یک WEB Application است که ابزارهای مدیریت محتوای سایت را به شما میدهد و شما را قادر میکند به شکل 100% داینامیک سایت خود را مدیریت کنید.
WWW.DotNetNuke.Com که من(و خیلی های دیگه) کاملن فارسیش کردم و چندی پیش تقویم شمسی را نیز در آن قرار دادم ولی از من می شنوی روی SharePoint کار کن. آینده CMS از آن SharePoint است.
که البته SharePoint نیز به شکل خوبی فارسی شده و موجود است.

saeid taheri
دوشنبه 25 دی 1385, 19:12 عصر
از لطف شما ممنون هستم

saeid taheri
دوشنبه 25 دی 1385, 20:15 عصر
CMSWWW.DotNetNuke.Com که من(و خیلی های دیگه) کاملن فارسیش کردم و چندی پیش تقویم شمسی را نیز در آن قرار دادم ولی از من می شنوی روی SharePoint کار کن. آینده CMS از آن SharePoint است.

از آدرس بالا نتوانستم استفاده کنم اگر فایل دارید لطفا برای من بفرستید

سار
سه شنبه 26 دی 1385, 11:06 صبح
والا حجمش یکی دو مگ نیست.
تو همون لینک کی که دادم اول رجیستر بشید و بعد دانلود کنید به همراه داکیومنت کامل.

Javad_Mail
جمعه 20 بهمن 1385, 12:05 عصر
CMS مخفف شده سیستم مدیریت محتوا است.
درواقع یک WEB Application است که ابزارهای مدیریت محتوای سایت را به شما میدهد و شما را قادر میکند به شکل 100% داینامیک سایت خود را مدیریت کنید.
WWW.DotNetNuke.Com که من(و خیلی های دیگه) کاملن فارسیش کردم و چندی پیش تقویم شمسی را نیز در آن قرار دادم ولی از من می شنوی روی SharePoint کار کن. آینده CMS از آن SharePoint است.

من در مورد Sharepoint اطلاعات خاصی ندارم . اگه ممکن سایتی رو به من معرفی کنید که این CMS را توضحی کامل داده .

من خودم دات نت نوک کار می کنم . و در این زمینه به حد حرفه ای رسیدم . البته چیزی نداره ولی هدفم فقط اینه که بگم دات نت نوک رو خوب می شناسم و با ساختار برنامه نویسیش و غیرش کاملا آشنا هستم .

می خوام بین این دو تا تحقیقی بکنم ببینم کدوم بهتره .

سار
شنبه 21 بهمن 1385, 10:17 صبح
من در مورد Sharepoint اطلاعات خاصی ندارم . اگه ممکن سایتی رو به من معرفی کنید که این CMS را توضحی کامل داده .

من خودم دات نت نوک کار می کنم . و در این زمینه به حد حرفه ای رسیدم . البته چیزی نداره ولی هدفم فقط اینه که بگم دات نت نوک رو خوب می شناسم و با ساختار برنامه نویسیش و غیرش کاملا آشنا هستم .

می خوام بین این دو تا تحقیقی بکنم ببینم کدوم بهتره .

http://office.microsoft.com/en-us/sharepointserver/default.aspx