PDA

View Full Version : سئوالی در مورد اتوکد

Erfanian
شنبه 23 دی 1385, 07:09 صبح
با سلام
از کسانی که با اتوکد کار کرده‌اند سئوال دارم:
می‌خواهم هنگام درج یک متن - فرض کنید عدد 123.47- نقطه درج دقیقا نقطه محل نقطه اعشار باشد و برای متنهای بعدی ممکن است طول عدد(تعداد ارقام) متفاوت باشد و نیز از بلوک و Attribute نمی‌خواهم بجای درج متن استفاده کنم.
آیا ممکن است؟
با تشکر

Erfanian
دوشنبه 25 دی 1385, 08:44 صبح
آقا پاسخی، جوابی....

Erfanian
شنبه 30 دی 1385, 09:10 صبح
پاسخ....راهنمائی......نبود....؟؟ ؟!!!!

Reza_sh_42
شنبه 30 دی 1385, 20:40 عصر
سلام
آیا منظورتون رو متوجه شدم ؟ شما با VB می خواهید این کارو بکنید یا در محیط اتوکد ؟

Erfanian
چهارشنبه 11 بهمن 1385, 11:41 صبح
فرقی نمی‌کند

voodoo01
شنبه 01 اردیبهشت 1386, 22:39 عصر
:لبخندساده: با سلام من هم همین مشکل را دارم این چنین شد که واسه هر نقطه ارتفاعی 1 group تعریف کردم و مشکل من حل شد مشکل شما هم درست میشه انشا....
شما باید این کارو با add group تو یک محیط برنامه نویسی انجام بدید :قهقهه: :قهقهه: :لبخند: :لبخند: :چشمک:
فقط 1 چیز خیلی بد اینکه بعد از ایجاد اون باید مقدار lock اون ابجکت مساوی با 1 بشه که expload نشه دردسر داره راستی داخل autocad 2005 به بالا می توانید از بلوک داینامیک استفاده بکنید این هم دردسر داره و آخرین روش که من خیلی دوستش دارم اضافه کردن یک آبجکت ترکیبی به اتوکد خیلی دوست دارم میشه 1 Object با مشخصات که شما دوست دارین تعریف کرد ولی این کار 1 ماه زمان میبره واسه شما با 300 الی 400 هزار تومان میشه این کارو انجام داد بگم به شما که آبجکت جدیدو باید هرجا که اتوکد را نصب میکنید نصب بشه فقط همین البته این ابجکت update شده mtext هست
help
:لبخند: :بوس: :چشمک: :لبخندساده: :تشویق:
voooooooooooooooooooooooooooooodoooooooooooooooooo oooooooooo