PDA

View Full Version : در مورد Crystall Reports 11 , Install shield 12

skd6960357
شنبه 23 دی 1385, 08:13 صبح
سلام به همه دوستان
من برنامه ای در دلفی 7 نوشتم (Windows Application)که گزارشات آن با کریتال ریپورت 11 است
بعد با اینستال شیلد 12 برای آن ست آپ درست کردم (همه Merge Modules ها را هم به ست آپ اضافه کردم)
ابتدا این مشکل را داشتم که در موقعی که برنامه را نصب می کردم خطا می داد که متوجه شدم حتما باید Dot Net Frame Work هم روی سیستم نصب شده باشد (در صورتی که برنامه من احتیاجی به Dot Net Frame Work ندارد)
بعد از این که Dot Net Frame Work را هم به ست آپ اضافه کردم موقع نصب چون ابتدا Merge Modules کریستال را نصب می کند و بعد Dot Net Frame Work را - باز هم برنامه خطا می دهد .
لطفا اگر کسی با اینستال شیلد کار کرده و می تونه منو راهنمائی کنه که چطور کاری کنم که ابتدا در ست آپ Dot Net Frame Work نصب شود و بعد بقیه آن ممنون می شم
با تشکر

skd6960357
شنبه 23 دی 1385, 13:21 عصر
شاید اگر سوالم رو اینطوری مطرح کنم بهتره
1- چطور میشه برای برنامه ای با گزارشات کریستال 11 ست آپ ساخت که برای سیستمی هم که دات نت روی اون قبلا نصب نشده هم کار کنه و یا
2- چطور کاری کنم که ست آپی که در اینستال شیلد درست می کنم قبل از نصب برنامه دات نت رو نصب کنه
با تشکر

esmartiz_red
یک شنبه 08 دی 1387, 01:21 صبح
عزیزم installsheild 12 کریستال ریپورت 11 رو support نمی کنه آخرش تا 8.5 support می کنه باید یه فکر دیگه کنی

ahp_online
چهارشنبه 21 دی 1390, 16:09 عصر
منم با کریستال ریپورت 10 یک پروژه استفاده کردم حالا میخوام setup اونو بسازم ولی خطا میده.البته با installsheild 2010 این کار رو کردم.لطفا لینک زیر هم نگاه بندازید اگر می تونید مشکل منو حل کنید.

http://barnamenevis.org/showthread.php?322419-ساخت-ستاب-با-installshield

ممنون