PDA

View Full Version : نمایش پیغام در صفحات

iekrang
شنبه 23 دی 1385, 11:12 صبح
من برای نمایش Error هام در فرم ها از یه Lable استفاده میکنم و متن اون رو تغییر میدم.مواقعی که این Lable متنی برای نمایش نداشته باشه(Errorی رخ نداده باشه) اون رو نمایش نمیده ولی جای اون خالیه و به نظر میاد که فرم یک سطر خالی و اضافی داره.
شما برای نمایش پیغام ها و رفع این قضیه چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟:متفکر:

ali_kolahdoozan
شنبه 23 دی 1385, 11:20 صبح
اکثرا از تابع alert در java script ‌استفاده میشه . در ضمن اگر منظور ایرادی است که دیگه بعدش باید صفحه بسته بشه از response.write استفاده کن . اگر میخواهی کار ادامه پیدا کنه بهترین گزینه همان java scrip است

sarasara
شنبه 23 دی 1385, 15:11 عصر
اگه نمی خوای از javascript استفاده کنی (که به نظر منم بهتر استفاده کنی) می شه اون سطری که Label توش هست رو ابتدا display اش رو none بذاری (تا دیده نشه) و وقتی خطا رخ داد dispaly اش رو inline کنی (تا نشون داده بشه)

Behrooz_CS
شنبه 23 دی 1385, 16:06 عصر
label1.visible = false;

و
label1.visible = true;

این Property را برای همین گذاشتن !!

iekrang
شنبه 23 دی 1385, 21:12 عصر
ممنون دوستان بابت توجهتون.

label1.visible = false;

و
label1.visible = true;

این Property را برای همین گذاشتن !!
دوست عزیز لطفاً یه دور دیگه سوال من و با دقت بخون!!!!!

Behrooz_CS
شنبه 23 دی 1385, 21:31 عصر
خوندم ، درسته من اشتباه متوجه شدم

اما من تا حالا مشکلی نداشتم !

ali_kolahdoozan
شنبه 23 دی 1385, 22:13 عصر
البته میتوانید یک کار دیگه هم بکنید . هر وقت خواستید پیام نشون بدید . با کد یک label بسازید پیام رو نشون بدین و دوباره کارتون که تمام شد نابودش کنید بره . اما زیاد جالب نیست . سعی کنید یک قسمت برای نمایش پیامها در نظر بگیرید که جاش اصلا خالی باشه هر وقت لازم شد پیام رو نمایش بدین اینطوری جای خالی هم توی صفحه نمی افته

Behrouz_Rad
یک شنبه 24 دی 1385, 18:27 عصر
اگه نمی خوای از javascript استفاده کنی (که به نظر منم بهتر استفاده کنی) می شه اون سطری که Label توش هست رو ابتدا display اش رو none بذاری (تا دیده نشه) و وقتی خطا رخ داد dispaly اش رو inline کنی (تا نشون داده بشه)
این جواب، تایید میشه.