PDA

View Full Version : جلوگیری از کار کردن درست فایل خارج از نرم افزار

ali_kolahdoozan
یک شنبه 24 دی 1385, 10:48 صبح
سلام

من به شدت دنبال این هستم که بدون کپی کردن فایل از روی سی دی روی هارد یا جای دیگه . فایلهای تصویری روی سی دی وقتی روی سی دی اجرا یا کپی روی هارد میشن کار نکنن . ولی توی محیط برنامه من کار کنن . کسی راهی نداره ؟‌

benyamin_pc
یک شنبه 24 دی 1385, 17:11 عصر
فکر می کنم شما هم به همون چیزی فکر می کنین که من فکر می کنم یه نگاهی به تاپیک آرایه ای از Exe ها که ایجاد کردم بندازین

ali_kolahdoozan
یک شنبه 24 دی 1385, 17:16 عصر
خیر سوال من ربطی به تفکرات و تاپیک شما نداره

benyamin_pc
یک شنبه 24 دی 1385, 20:21 عصر
در هر صورت من فکر می کنم اگه یه دستکاری تو اون فایلاتون انجام بدین که فقط برنامه خودتون اون تغییرات را بتونه عکس کنه فایل باز میشه وگرنه هر کی فایل را کپی کند در صورت نداشتن برنامه شما نمی تواند فایل را باز کند مگر اینکه بتونه اون تغییرات را حدث بزنه و عکس کنه

ali_kolahdoozan
یک شنبه 24 دی 1385, 21:05 عصر
عزیز جان فایلهای من روی سی دی است . روی سی دی هم فایلها رو نمیشه دستکاری کرد . نمی خام هم روی هارد کپیش کنم . افتاد آلان ؟؟؟

joker
یک شنبه 24 دی 1385, 21:12 عصر
فایلهای تصویری به خودی خود قدرتی از خودشون برای کنترل ندارن ،
شما میتونید تصاویر را کد کنید ، توی برنامه خودتون هم شرط اجرا و لود کردن و دیکود کردن در حافظه را وجود سی دی تعریف کنید. فکر کنم مشکلتون حل بشه...

ali_kolahdoozan
یک شنبه 24 دی 1385, 21:24 عصر
تصاویر روی سی دی هستن . من چطوری از کد درش بیارم . و پخشش کنم . فیلم رو توی حافظه نمیشه پخش کرد

hdv212
یک شنبه 24 دی 1385, 23:23 عصر
با سلام ..
این دقیقا همون چیزی هست که من حدود شش ماه پیش دنبالش میگشتم ولی متاسفانه چیزی پیدا نکردم .. همون طور که باید تا حالا متوجه شده باشید تنها راه حل اینه که فیلم رو رمز نگاری کنید و برای پخش به صورت استریم اون رو لود کنید و از حالت رمز نگاری در بیارید و توسط Player ای که خودتون ساختید پخشش کنید .. نکته سختش همین جاست که شما بایستی یه Player ای بسازید که بتونه استریم رو پخش کنه .. بقیه ی مراحل قابل حله .. من تو Windows Media SDK گشتم ولی چیزی پیدا نکردم اما مطمئنم که میشه این کار رو کرد . به هر حال این مسیری هست که شما باید برید .. امیدوارم موفق باشید .

ali_kolahdoozan
یک شنبه 24 دی 1385, 23:44 عصر
رمز نگاری و ... کاری نداره مهم پخشش است که من حال و حوصله ندارم دیگه روش وقت بزارم مگه اینکه چیز آماده پیدا کنم

benyamin_pc
دوشنبه 25 دی 1385, 03:33 صبح
عزیز جان فایلهای من روی سی دی است . روی سی دی هم فایلها رو نمیشه دستکاری کرد . نمی خام هم روی هارد کپیش کنم . افتاد آلان ؟؟؟

من نگفتم رو سی دی تغییرش بدین شاید بتونین یه جور بافر بدین و یه جور از هارد استفاده لحظه ای ببرین که در هر لحظه کل فایل رو هارد نباشه که بشه از فایل استفاده کرد

ali_kolahdoozan
سه شنبه 26 دی 1385, 07:44 صبح
یعنی هیج کس هیج کمکی نمی تونه بکنه؟

Leon_pro
سه شنبه 26 دی 1385, 21:02 عصر
بابا چرا خودتونو به درو دیوار میزنید !!!!
کافیه تمام عکسهایی که رو CD هستش رو قبل اینکه رو CD کپی کنی با حالت باینری باز کنی و مثلا 4 byte با مقدار 255 یا هر چیز دیگه ای که به فکرت میرسه بعد وقتی قرار شد برنامت از رو cd فایل ها رو بخونه هرکدوم رو که میخوونه به حالت باینری باز کنی و اون 4 byte رو حذف کنی بعد به حالت temp تو یکی از فولدرهای System ویندوز ذخیره کنی بعد نمایشش بدی و هر دفه هم اون فایل temp که یک اسم مشخص داره برای عکس جدید دوباره بازنویسی میشه نه اینکه 1000 تا فایل temp برای 1000 تا عکس درست کنی.

این کار رو خیلی از نرم افزار ها از جمله نرم افزارای خود microsoft انجام میدن مثل همین office خودمون.

ali_kolahdoozan
سه شنبه 26 دی 1385, 21:28 عصر
عزیز جان یعنی من اینقدر احمقم که عقلم به این نمیرسه من فایلهام سنگینه . میخام بدون کپی رو هارد کار کنه . جاش هم برام نیست کجای هارد . میخام اصلا روی هارد کپی نکنم . در ضمن بعدش تازه باید با یک برنامه اونها پخش بشن

greenway
چهارشنبه 27 دی 1385, 08:54 صبح
من یک راه حل تجاری برای این کار دارم . اینجا میتونید یک چیزایی در موردش بخونید :
http://www.greenway.ir/index.php?newsid=6

ali_kolahdoozan
چهارشنبه 27 دی 1385, 10:58 صبح
میشه درست توی پیام خصوصی به من بگی ایم راه حل تجاری چیه . پول مهم نیست . فقط میخواهم کارم راه بیفته
چون توی سایتش نه قیمت هست نه هیچی

greenway
چهارشنبه 27 دی 1385, 11:06 صبح
میشه درست توی پیام خصوصی به من بگی ایم راه حل تجاری چیه . پول مهم نیست . فقط میخواهم کارم راه بیفته
چون توی سایتش نه قیمت هست نه هیچی

من سعی کردم ، اما ظاهرا شما هم زیاد از پیام خصوصی خوشتون نمیاد. حداقل فعالش کنید که بتونیم براتون چیزی بفرستیم :لبخندساده:

ali_kolahdoozan
چهارشنبه 27 دی 1385, 11:19 صبح
بابا بخدا فعاله

Amir Oveisi
چهارشنبه 27 دی 1385, 15:42 عصر
خوب در واقع شما میخواین یه فرمت فایل خاص واسه برنامتون درست کنید درسته؟

ali_kolahdoozan
چهارشنبه 27 دی 1385, 16:59 عصر
هم میشه گفت بله . هم نه . من میخام فایلهام خارج از برنامه کار نکنن

Leon_pro
چهارشنبه 27 دی 1385, 18:26 عصر
چاره کار فقط خلاقیت