PDA

View Full Version : انتخابInstalation Shihd یا Setup Project

eyelash
سه شنبه 26 دی 1385, 00:54 صبح
با سلام
دوستان من می خوام برای اولین بار Setup طراحی کنم ولی نمی دونم از خودVS.Net استفاده کنم یاInstallshield.
برنامم یک برنامه کار با SQl Server 200 است. می خواستم بدونم اگه از پروژه های نصب خود VS.Net استفاده کنم خودش می توه .Net Fromwork و فایل های لازم برای کار با SQL را هم به برنامه اضافه کنه یا نه.

ali_kolahdoozan
سه شنبه 26 دی 1385, 06:39 صبح
هم خود دات نت میتونه هم instal shield

programmermp
سه شنبه 26 دی 1385, 09:27 صبح
سلام

wise installlation هم هست ان هم مثل insatall shield کار می کنه نسخه ازمایشیش

توی سایت wise.com هست که می تونی یه فایل اجرای رو با حجم 52 مگابایت دانلود کنی

و کرک ان هم توی اینترنت بگردی پیدا می کنی

البته من با wise کار نکردم ولی فکر نکنم چندان فرقی با install shield داشته باشه

دوستان اگه کسی کار کرده نظر بده

ali_kolahdoozan
سه شنبه 26 دی 1385, 11:06 صبح
از نظر من شیلد حرفه ای تره البته این نظر منه

DonetKarvb
سه شنبه 26 دی 1385, 11:20 صبح
با سلام
دوستان من می خوام برای اولین بار Setup طراحی کنم ولی نمی دونم از خودVS.Net استفاده کنم یاInstallshield.
برنامم یک برنامه کار با SQl Server 200 است. می خواستم بدونم اگه از پروژه های نصب خود VS.Net استفاده کنم خودش می توه .Net Fromwork و فایل های لازم برای کار با SQL را هم به برنامه اضافه کنه یا نه.
با سلام
کار کردن با ستاپ ساز خود VS خیلی ساده تر از ابزار های دیگه هست و قدرت مناسبی هم داره. ولی در نوع خودش مشکلاتی رو دارد. تا به حال نتونستم ابزار ستاپ سازی دلخواهم رو انتخاب کنم که خودش بیاد ببینه من تو برنامه ام از چی ها استفاده کرده ام و بر رو سیستم مقصد چک کنه که اینها نصب هستند یا نه و اگر نصب نبودن این پیشنیاز ها رو خودش بره نصب کنه. ستاپ ساز Vs 2005 قدرت های بسیار بالایی نظیر نصب .Net Frame Work SQL EXpress Crystal report , Windows Installetr را دارد.
این که کدام برنامه برای شما بهتر است خودتان میتوانید تصمیم بگیرید.

ali_kolahdoozan
سه شنبه 26 دی 1385, 11:52 صبح
همه اینکارها رو هم شیلد انجام میده . وجود یا عدم وجود رو هم چک میکنه

DonetKarvb
سه شنبه 26 دی 1385, 13:29 عصر
همه اینکارها رو هم شیلد انجام میده . وجود یا عدم وجود رو هم چک میکنه
نمیگم چک نمیکنه. اتواتیک نیستش. حتی خود دات نت فریم ورک رو هم اتوماتیک چک نمیکنه باید بهش بگیم. ورژنی که استفاده میکنم 12 هستش.

eyelash
پنج شنبه 28 دی 1385, 00:18 صبح
ممنون از راهنمایی همه دوستان.
فکر می کنم کار با InstallShild جالب تر باشه البته شاید هم من از تمام امکانات محیطVS با خبر نیستم. ولی در هر حال فکر می کنم که InstallShild امکانات بیشتری را در اختیار قرار میده و من اون را انتخاب کرد.
باز هم از راهنماییهاتون ممنون:چشمک:

alawiala
شنبه 30 دی 1385, 07:54 صبح
من خیلی وقته که از نرم افزار installshield devstudio
استفاده می کنم این نرم افزار خیلی راحت و با ویزارد هر آنجه بخواهید را به setup شما
اضافه می کند این نرم افزار را از بازار رضا 2 سال پیش خریدم خیلی عالی بود
چند ثانیه بهترین نصب را برای شما می سازد