PDA

View Full Version : درج کاراکتر اینتر در رشته

hasina
سه شنبه 26 دی 1385, 10:06 صبح
سلام دوستان.
من یک رشته دارم قراره به عنوان پیغام به کاربر نمایش داده بشه. این رشته طی یک سری عملیات ساخته می شه، حالا من می خوام یه جاهای خاص بره سر خط بعد، ولی نمی دونم چطور باید کاراکتر اینتر رو توی رشته درج کنم.:ناراحت: n\ رو امتحان کردم جواب نداد.:عصبانی++: اگه کمکم کنین ممنون می شم

اَرژنگ
سه شنبه 26 دی 1385, 10:12 صبح
\r\n

موفق باشید

hasina
چهارشنبه 27 دی 1385, 11:17 صبح
آرژنگ عزیز از پاسخت ممنون. ولی وقتی اینو به رشته اضافه می کنم عینا توش درج می شه یعنی به رشته یک r/n/ اضافه می شه و قسمتی که مربوط به نشان دادن پیغامه عمل نمی کنه! یعنی به وجود این کاراکترها توی رشته، هیچ پیغامی نمایش داده نمی شه! رشته رو با دستور

ConfirmAction((Control)sender,رشته);

می خوام نشون بدم:گریه:

Mohammadi_A
چهارشنبه 27 دی 1385, 11:40 صبح
آرژنگ عزیز از پاسخت ممنون. ولی وقتی اینو به رشته اضافه می کنم عینا توش درج می شه یعنی به رشته یک r/n/ اضافه می شه و قسمتی که مربوط به نشان دادن پیغامه عمل نمی کنه! یعنی به وجود این کاراکترها توی رشته، هیچ پیغامی نمایش داده نمی شه! رشته رو با دستور

ConfirmAction((Control)sender,رشته);

می خوام نشون بدم:گریه:

\n\r نه /n/r

alawiala
شنبه 30 دی 1385, 13:21 عصر
کاراکتر زیر را با رشته خود تلفیق کن(Chr(13) & Chr(10

hasina
شنبه 30 دی 1385, 14:45 عصر
:عصبانی++: :عصبانی++: :عصبانی++: :عصبانی++: نشد هیچ کدوم جواب نداد:گریه: :گریه: :گریه:
لطفا کمکم کنید:گریه: :گریه:

اَرژنگ
شنبه 30 دی 1385, 18:28 عصر
private void button1_Click( object sender , EventArgs e )
{
MessageBox.Show( "Test\r\nNext" );
}

برایه من کار میکنه، مشکل شما از جایه دیگست.

hasina
چهارشنبه 07 آذر 1386, 16:34 عصر
مشکلم حل نشد!
دلیلش هم این بود که برای قسمت نشون دادن پیغامم از یک dll استفاده می کردم که توش از جاوا هم استفاده شده و کلا توی جاوا بک اسلش رو که ببینه می ره خط بعد و دستورم قاطی پاتی می شد!!! تصمیم گرفتم اصلا اینتر درج نکنم!!!!
از دوستان عزیزم منونم که راهنمایی کردن