PDA

View Full Version : کتابخانه

iran-apadana
پنج شنبه 28 دی 1385, 00:19 صبح
سلام.
من یه پروژه واسه درس آزمایشگاه پایگاه داده ها دارم که باید یک سیستم کتابفروشی که کتاب امانت هم میده طراحی کنیم.
با #C باید کار کنم. اگه کسی تو این زمینه تجربه داره منو راهنمایی کنه. کلاً میخوام بدونم از کجا شروع کنم و چیکار باید بکنم.
اگه نمونه ای هم باشه که بشه از طریق اون یاد بگیرم هم خیلی خوبه. ممنونم.

komail_sh
دوشنبه 02 بهمن 1385, 11:32 صبح
شما اول از همه سعی کن خودت این پروژه رو شروع کنی بعد هر جا که به مشکل برخوردی اون مشکل رو مطرح کن حتما همه دوستان کمکت میکنن

Mohammadi_A
دوشنبه 02 بهمن 1385, 11:48 صبح
بد هم نیست که عملا یه سیستم رو از نزدیک ببینی
یه کتاب فروشی و برنامشو

h.moghany
دوشنبه 02 بهمن 1385, 12:50 عصر
دوست عزیز من هم در زمینه فوق برنامه ای را نوشته ام و در صورتیکه سوالی داشتید در خدمت شما خواهم بود. اما بنده هم به شما یادآوری می کنم بهترین کار آن است که خودتان پشت سیستم بنشینید و کار را آغاز کنید. امیدوارم موفق باشید.

iran-apadana
سه شنبه 03 بهمن 1385, 00:33 صبح
سلام. میدونم باید خودم شروع کنم. اما تا 15 بهمن امتحان دارم وقتم خیلی کمه. یه کارایی کردم اما میترسم نتونم آماده کنم.
تا 20 بهمن هم باید تحویل بدم. یک دفعه پروژه رو داد. h.moghany شما که کار کردی میتونم database کارتو ببینم؟

h.moghany
جمعه 06 بهمن 1385, 11:37 صبح
دوست عزیز، دیتا بیس را برایت گذاشتم. شما اونو نگاه کن. اگه سؤالی داشتی بپرس.
فقط باید عرض کنم در مدلی که من نوشته ام کاربر چندین نوع کالای مختلف در کتابخانه داشته و خواسته است که برای هر یک بتواند موضوع اصلی و موضوع فرعی را بصورت جداگانه و بصورت کدینگ تعریف کند. همچنین شماره گذاری کالاهای کتابخانه نیز بر همین اساس و بصورت اتوماتیک انجام شده است. چنانچه مورد دیگری نیز بود در خدمت شما خواهم بود.

molana alavi
پنج شنبه 15 شهریور 1386, 00:00 صبح
یه هم یه برنامه در این مورد نوشتم که می تونی تو وبلاگی که آدرسشو در امضاء وجود داره بگیری