PDA

View Full Version : ببخشید دوستان

Maral1115
پنج شنبه 01 خرداد 1382, 15:30 عصر
خانم جنتی از این که شما را عصبانی کردم خیلی معذرت میخواهم اگر در سر کلاس درس خودتان هم در رابطه با سوالهای تکراری این برخورد را داشته باشی وای به حال دانش آموزانت!

مطمئن باشید که در این دنیای کامپیوتر هر کسی 2 یا 3 تا کتاب خوانده یا با چند تا سی دی آموزشی کار کرده که از موضوعات مختلف آن لااقل اطلاعاتی داشته باشد.

من فکر میکردم که این سایت هم برای آنانی است که تازه میخواهند برنامه نویسی را شروع کنند و از این سایت میتوانند استفاده کنند! و فکر نمیکردم که افرادی هستند که اطلاعات خود را به رخ دیگران میکشند. مثل دیگر داشتنهای خودمان !( و این متاسفانه یک فرهنگ قوی ایرانی است در بین اکثر ایرانیان )!

اگر شما فرصت کردید یک بار دیگر سوالهای من را بخوانید و من هرگز از شما نخواستم که جزوه ای در مورد سوال من بنویسید و من اصلا از فرد شما سوال نکردم و اگر حوصله جواب دادن ندارید و خسته و ... هستید میتوانید جواب ننویسید ( اجباری نیست مگر این که خودتان به خودتان اجبار کرده باشید) .

من خواستم فقط در چند سطر که میشود 1و2و3 کرد جواب داد همانطور که در سوال دوم خودم اینکار را کرده بودم.

با تمامی این حرفها به خاطر همه چیز ببخشید و خیلی ممنون هستم

Vahid_Nasiri
پنج شنبه 01 خرداد 1382, 21:28 عصر
دوست عزیز!
خانم جنتی تا آنجا که من در این سایت می بینم جزو مودب ترین ها هستند پس لطفا زیاد تند نروید! این اولا!

ثانیا خدمت شما عرض کنم که :
اگر می خواهید برنامه نویسی بانک های اطلاعاتی را از صفر شروع کنید در ابتدا باید با ساختار یک بانک اطلاعاتی مثلا اکسس آشنا شوید و بتوانید با استفاده از اکسس یک بانک ساده را ایجاد و سپس چند رکورد به آن اضافه نمایید و از این قبیل کارها .
بعد از اینکه احساس کردی با مفاهیم اولیه مانند رکورد و فیلد و اندیس و فارین کی و غیره راحتی حالا می روی سراغ وی بی ( هر چند یادت باشه مایکروسافت پروژه وی بی را 2 سال پیش کنار گذاشت و الان صحبت از دات نت است.... )
در وی بی دیتابیس انجین های مختلفی مانند dao و ado و غیره فراهم هستند که می توان از آن استفاده کرد. تا سال 2000 همان ado حرف اول و آخر را می زد پس باید اصول ado را یاد بگیری..... برای فراگیری اصول ای دی او شرکت نص یک کتاب خوب برنامه نویسی بانک های اطلاعاتی با وی بی 6 را منتشر کرده است که من آنرا به تمام دوستان توصیه می کنم. در این کتاب کاملا با اصول این نوع برنامه نویسی آشنا می شوید.
سپس بحث های تکمیلی مانند گزارش گیری و غیره باقی می مانند که باید به اینترنت مراجعه کنی و در ایران مرجع بدرد بخور نمی توانی پیدا کنی ......
البته تا اینجا 50 درصد کار بود. در ادامه باید حداقل به sql server در حد رفع نیاز تسلط پیدا کنی و بتوانی در برنامه هایت از آن استفاده نمایی و .......

Maral1115
شنبه 03 خرداد 1382, 16:58 عصر
آقای نصیری سلام

از نوضیحاتتان کمال تشکر را دارم
خیلی ممنون